Nieuwsbrief:

KAWASAKI  ER 6 N - 2006

Bouwjaar:
2006
Kleur:
Zwart
Vermogen:
Teller:
40.782 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nette en goedlopende motor. Banden en kettingset zijn goed. Goed sturende naked-bike. Motor heeft een aantal kleine gebruikssporen, verder een nette motor. 

Afleveringsbeurt incl. 3 mnd garantie voor € 250,--.
  • Bij Swinkels Motoren kunt u terecht voor verkoop, onderhoud en reparatie aan alle Japanse en Europese motormerken. Tevens is er een ruime collectie helmen, kleding en accessoires.
    Wij hopen u snel te zien bij Swinkels Motoren, de occasion specialist van Tilburg!





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Swinkels Motoren Tilburg
Goirkestraat 106
Tilburg
Plan de route
013-5431440
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Scout" betekent: Naam van het meest geliefde model van het in 1953 ter ziele gegane motormerk Indian. In 1919 werd het eerste prototype van de Scout voltooid, een v-twin zijklep motorfiets met een cilinderinhoud van 750CC. Met de Scout en de Sport Scout werd intensief geraced en het model bezorgde de Amerikaanse fabriek een goede naam op de racecircuits in de jaren twintig en dertig. In standaarduitvoering was de Scout een betrouwbare dienstfiets.
© 2000 - 2025 Motoroccasion