Nieuwsbrief:

KAWASAKI  ER 6 N - 2006

Bouwjaar:
2006
Kleur:
Zwart
Vermogen:
53 kW
Teller:
40.782 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
kawasaki - er-6-n
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nette en goedlopende motor. Banden en kettingset zijn goed. Goed sturende naked-bike. Motor heeft een aantal kleine gebruikssporen, verder een nette motor. 

Afleveringsbeurt incl. 3 mnd garantie voor € 250,--.
  • Bij Swinkels Motoren kunt u terecht voor verkoop, onderhoud en reparatie aan alle Japanse en Europese motormerken. Tevens is er een ruime collectie helmen, kleding en accessoires.
    Wij hopen u snel te zien bij Swinkels Motoren, de occasion specialist van Tilburg!





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Swinkels Motoren Tilburg
Goirkestraat 106
Tilburg
Plan de route
013-5431440
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: SUZUKI in 2008 - In 1999 presenteerde Suzuki de GSX1300R Hayabusa, een motor waarvoor nog geen klasse bestond, maar die er een voor zichzelf heeft afgedwongen: de Ultimate Sports Machine. Vernoemd naar de Japanse valk die zich met snelheden van meer dan 300km per uur op zijn prooi stort met een stroomlijn die als een mes door de rijwind snijdt. Acht jaar later wordt de legende voortgezet met een compleet nieuwe Hayabusa met een vermogen van maar liefst 194pk! De nieuwe Intruder C1800R met de ultieme "classic cruiser look" in combinatie met een zeer krachtig 1800cc V-Twin motorblok. Een ongekend hoog koppel zorgt op ieder gewenst moment voor voldoende acceleratie en het gecombineerde remsysteem zorgt dat je ook ruim op tijd weer stil staat. Naast de Intruder M1800R zal in 2008 ook de nieuwe M1800R2 leverbaar zijn. Voorzien van een fraai gestylde koplampunit is maakt deze "naked" power cruiser de Intruder familie compleet! In 2001 presenteerde Suzuki op de Tokyo Motorshow de zeer vooruitstrevende B-King als conceptmodel. Vriend en vijand was verrast door het spectaculaire design en de stoere looks van de B-King. Het overweldigende aantal positieve reacties dat Suzuki op het conceptmodel kreeg was reden genoeg om de B-King ook daadwerkelijk in productie te brengen en wel nagenoeg ongewijzigd!
© 2000 - 2026 Motoroccasion