Nieuwsbrief:

KAWASAKI  KLE 500 SE - 2026

Bouwjaar:
2026
Kleur:
GRIJS GY2
Vermogen:
33 kW
Teller:
1.304 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
kawasaki - kle-500-se
kawasaki - kle-500-se
kawasaki - kle-500-se
kawasaki - kle-500-se
kawasaki - kle-500-se
kawasaki - kle-500-se
kawasaki - kle-500-se
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Fabrieksgarantie: 48 maanden
EU verantwoordelijke: Kawasaki Motors Europe N.V. Jacobus Spijkerdreef 1-3 2132 PZ Hoofddorp, NL 023-5670500 www.kawasaki.eu [email protected]

Nieuw! Inclusief 48 maanden fabrieksgarantie.
De getoonde prijs is inclusief aflever- en alle andere bijkomende kosten.

Al meer dan dertig jaar is Moto Rotterdam het juiste adres voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Zowel voor aankoop als voor onderhoud van motoren en scooters. Wij zijn te vinden aan de Strickledeweg 110 in Rotterdam.

Officieel dealer van Ducati, Honda, Kawasaki en Royal Enfield.

Voor meer motoren zie onze website www.motorotterdam.nl
Opties en Accessoires:
Anti blokkeer systeem, Smartphone integratie, Spaakwielen, Windscherm




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
Moto Rotterdam
Strickledeweg 112
Rotterdam
Plan de route
010-4625556
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: INDIAN MOTORCYCLE in 1906 - Indian Motorcycle® brengt de eerste Amerikaanse productie V-Twin uit na meerdere jaren van ontwikkeling en testen. 101 jaar later blijft de V-Twin het populairst in het cruiser-motorfiets segment. George Holden en Luis J. Mueller rijden een Indian Motorcycle® van San Francisco naar New York City in 31 probleemlose dagen en breken daarmee het bestaande record met meer dan 18 dagen. Een 1907 Indian Motorcycle® Twin wint de eerste Engelse 1000-mijl betrouwbaarheids rally.
© 2000 - 2026 Motoroccasion