Nieuwsbrief:

KAWASAKI  VERSYS 1000 GRAND TOURER - 2022

Bouwjaar:
2022
Kleur:
ZWART
Vermogen:
88 kW
Teller:
18.872 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
kawasaki - versys-1000-grand-tourer
kawasaki - versys-1000-grand-tourer
kawasaki - versys-1000-grand-tourer
kawasaki - versys-1000-grand-tourer
kawasaki - versys-1000-grand-tourer
kawasaki - versys-1000-grand-tourer
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Modeljaar: 2022

Zeer nette Kawasaki Versys SE. De motor is afkomstig van de 1e eigenaar en is voorzien van vele optie's! Tevens zit er een een topkoffer bij. Ondernemers opgelet: deze motor is inclusief 21% terugvorderbare BTW!

De motor is recent voorzien van een nieuwe bandenset en een onderhoudsbeurt.

Welkom bij Hoegee Suzuki Center!

Wij zijn dé Suzuki dealer van Nederland en trots om een breed assortiment aan nieuwe Suzuki modellen te presenteren in onze showroom. Maak een proefrit en ervaar zelf de kwaliteit en rijcomfort van Suzuki!

Recent zijn wij ook officieel dealer van Royal Enfield en QJMOTOR, waardoor we ons aanbod verder hebben kunnen diversifiëren. Naast nieuwe motoren hebben we ook een ruime voorraad occasions van zowel Suzuki als andere merken.

Bij Hoegee Suzuki Center vindt u niet alleen motoren, maar ook een uitgebreide selectie kleding en accessoires. Onze moderne werkplaats is uitgerust met een testbank, zodat we uw motorfiets kunnen controleren en afstellen voor optimaal rijgenot. Als Yoshimura importeur bieden wij alle benodigde producten voor uw motor, van slip-on dempers tot hoogwaardige tuning.

Kom gerust een keer langs in onze showroom in Afferden. De koffie staat voor u klaar!

Heeft u vragen of opmerkingen? Neem contact met ons op via telefoon: 0487-514552, of stuur een e-mail naar info@hoegeesuzukicenter.nl.

Bezoek ook onze website: www.hoegeesuzukicenter.nl en volg ons op Facebook: facebook.com/HoegeeSuzukiCenter.

Tot ziens!




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Hoegee Suzuki Center
Koningstraat 88
Afferden (Gld)
Plan de route
0487-514552
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: HARLEY-DAVIDSON in 1998 - Harley-Davidson koopt een meerderheid van de Buell aandelen en bezit 98%. Dit jaar start de productie van de Twin Cam 88 motor met betere koeling, meer vermogen en dubbele onderliggende nokkenassen. Opnieuw een nieuw model, de Dyna Super Glide Sport met zwart motorblok, dubbele schijfremmen voor en een nieuwe rauwe styling.
© 2000 - 2025 Motoroccasion