Nieuwsbrief:

KAWASAKI  VULCAN S CAFE - 2018

€ 7.850,- € 7.990,-
16731 Km
Zwart/grijs
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
kawasaki - vulcan-s-cafe
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
De Vulcan S biedt een perfecte mix van comfort en stijl. Met ABS voor extra veiligheid en een krachtige uitstraling is dit een motor die overal indruk maakt. Of je nu een ontspannen toertocht maakt of je dagelijkse ritten spannender wilt maken, deze machine stelt niet teleur.
Met kleine aanpassing te berijden met A2 rijbewijs.
  • Wij vinden het fantastisch dat uw deze motor bij ons heeft gevonden. Heeft u vragen over deze motor of de beschikbaarheid, neem dan gerust contact op met onze showroom op 0174-764946

    Waarom koopt u bij AMT Motors:
    - Ruim 2500 m2 showroom met motorplezier.
    - Altijd 250 top occasions op voorraad. Zie ook onze andere advertenties!
    - Hét juiste adres voor betaalbare motoren mét garantie.
    - Garantie mogelijkheden van 3, 6, 12 tot 24 maanden*
    - 10 Dagen GRATIS ALL-RISK verzekering bij aanschaf motor*

    Wat kunt u nog meer verwachten bij AMT Motors:
    - Inruil, proefrijden, thuis bezorgen mogelijk*
    - Ruim keuze 35 kw motoren voor het A2 rijbewijs.
    - Professionele werkplaats voor onderhoud van alle motormerken!
    - Gespecialiseerd schade herstel, van taxatie tot reparatie.
    - Uitgebreide shop met Motorkleding, Helmen, ART4 sloten en accessoires.  
    - Bezoek ook eens onze gezellige showroom, de koffie staat klaar!
    - Geniet nu van extra veel voordeel, scherp geprijsde motoren, kortingen tot wel € 1000,-  en enorme ruime keuze!!

    Financiering: 
    - ACTIE: 50/50 DEAL, nu rijden, betaal 50% van de motor aan en de     andere 50% gespreid in een door u zelf te bepalen looptijd.
    - Verschillende mogelijkheden voor zowel prive als zakelijk.
    - Kijk snel voor alle mogelijkheden op Numotorrijden.nl

    Uw motor VERKOPEN? 
    Vertrouwd en zonder zorgen, Contant geld/ per bank + officieel RDW vrijwaringsbewijs.

    *Vraag naar de voorwaarden aan uw verkoopadviseur, zet en type fouten onder voorbehoud. Deze advertentie is met zorgvuldigheid opgemaakt, maar door de complexiteit kan er soms een afwijking zijn. Informeer naar de opties die voor u belangrijk zijn. Op deze advertentie kan geen aanspraak gemaakt worden.

    Openingstijden Showroom
    Dinsdag 9.00 - 17.30 uur
    Woensdag 9.00 - 17.30 uur
    Donderdag 9.00 - 17.30 uur
    Vrijdag  9.00 - 17.30 uur
    Zaterdag 9.00 - 16.00 uur
    Zondag & Maandag gesloten

    Bezoekadres:
    Braillestraat 1a
    2691HX 's-Gravenzande
    Zuid-Holland
    Tel: 0174-764946


Opties en Accessoires:
10 DAGEN ALL RISK VERZEKERING GRATIS, ABS, aflevering 35kw / A2 mogelijk!, Originele uitlaat, Velgstriping




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
AMT Motors
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: YAMAHA in 1953 - In 1953 was Genichi op zoek naar een efficiëntere manier om de metaalbewerking en de machineproductie te gebruiken naast het vervaardigen van vliegtuigpropellers. Terugkijkend op de oprichting van de Yamaha Motor Company zei Genichi:" Het gehele bedrijf was gezond en ook financieel was er ruimte om te investeren. Ik voelde daarbij ook een noodzaak dit in een andere branche te doen. Dus deed ik wat onderzoek." Hij onderzocht verschillende producten waaronder naaimachines, auto-onderdelen, scooters, driewielers en motorfietsen. De grootte van de markt en de geringe concurrentie deden hem besluiten om motorfietsen te gaan produceren. Toen hem gevraagd werd naar deze beslissing vertelde hij: "Ik heb mijn R&D divisiechef en andere managers erop uit gestuurd om de toonaangevende bedrijven in het land te bezoeken. Zij kwamen terug met de beoordeling dat er nog volop mogelijkheden waren ondanks onze late toetreding tot deze markt. Ik wilde niet onvoorbereid de motorfietsenbusiness betreden. Zodoende hebben we enige tijd langs Duitse fabrikanten getoerd voordat we een 125 cc motorfiets lanceerden. Ik heb gedurende de Europese tour die volgde ook veel geleerd over het bouwen van een motorfiets. Er werd zoveel mogelijk onderzoek gedaan om onszelf ervan te verzekeren dat we klaar waren voor de klus. Toen we daar zeker van waren zijn we gestart''.
© 2000 - 2025 Motoroccasion