| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Onze echt laatste KTM 390 Adventure Spoke Wheels echter gloed nieuw model 2023 voor deze aanbieding prijs. Normaal € 8.490,-
*
Geheel rijklaar
* Gespaakte wielen zie foto
* incl. 24 mnd garantie- Motorcenter Venlo en Motorcorner.nl zijn met inmiddels meer dan 50 jaar ervaring in de motoren branche uw motorplezier leverancier hierdoor leveren wij alleen maar top kwaliteit motoren. Kom bij ons aan en zie het met eigen ogen en u zult versteld staan.
Bel of whatsapp : 06-51305405
mail : verkoop@motorcentervenlo.nl
Bezoekadres:
Motorcorner.nl / Motorcenter Venlo
Rudolf Dieselweg 28 A
5928 RA Venlo / Blerick
Ziet u de motor van u dromen, voor evt. bezichtiging en of aankoop graag mailen verkoop@motorcentervenlo.nl , bellen of appen mag ook met GSM 06-51305405
We zullen indien we niet direct kunnen antwoorden z.s.m. contact met u opnemen om een persoonlijke afspraak met u in te plannen.
Onze gebruikte motoren leveren wij allen met een 10 daagse gratis All risk verzekering van Combi motors.
Bezorgen aan huis behoort tot onze mogelijkheden tegen meerprijs van slechts € 149,-
Op onze website www.motorcentervenlo.nl vindt u vele z.g.a. nieuwe en gebruikte motoren in diverse prijsklassen van verschillende merken.
Via onze webshop www.motorcorner.nl zorgen we dat onze producten in een paar klikken binnen handbereik zijn voor onze klanten. In onze online shop kun je de producten vinden voor onderhoud, ombouw en styling van je motor.
P.s. Kijk ook eens op www.fietscorner.nl onze webwinkel voor uw fiets en fietsproducten.
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistof gekoeld 1-cilinder 4-taktmotor |
| Boring x slag | 60 mm x 60 mm |
| Cilinder inhoud | 373 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | pk / kW bij tpm |
| Max. koppel | 37 Nm bij tpm |
| Koppeling | PASC ™ -stopkoppeling, mechanisch bediend |
| Versnellingsbak | Single-speed automaat |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 14,5 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Stalen trellisframe, gepoedercoat |
| Vering voor | WP APEX 43 |
| Vering achter | WP APEX - Monoshock |
| Remmen voor | Radiale vaste remklauw met vier zuigers |
| Remmen achter | Zwevende remklauw met enkele zuiger |
| Voorband | |
| Achterband | |
| Wielbasis | |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 855 mm |
| Drooggewicht | 158 kg |
| Leverbare kleuren | ORANJE,WIT |
| Beschrijving | De KTM 390 ADVENTURE brengt verkenning naar een hoger niveau door allroad-veelzijdigheid en bewezen betrouwbaarheid te combineren met real-world prestaties. Gebouwd rond een compacte 373 cc eencilindermotor met een capabel, lichtgewicht chassis en toonaangevende elektronica, moedigt de KTM 390 ADVENTURE je aan om nieuwe grenzen te verkennen met de ongeëvenaarde capaciteiten en opwinding die je verwacht van een KTM ADVENTURE-machine. Met een vernieuwd ontwerp voor 2022 is de KTM 390 ADVENTURE nu ook visueel afgestemd op de Dakar-winnende KTM FACTORY RALLY-machines. |
- Welkom bij Motorcenter Venlo -
De grootste motorzaak van Limburg met 3000m2 aan motoren, motoraccessoires en motorkleding.
 |
Motorcenter Venlo |
|
Rudolf Dieselweg 28a
Venlo-Blerick
Plan de route
|
 |
06-51305405
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: BMW in 2005 - De H(igh) P(erformance) 2 (cilinder) serie kwam in 2005 op de markt met als eerste model de HP2, die ook wel HP2 Enduro wordt genoemd nadat er nog twee modellen op de markt kwamen. Met deze serie motorfietsen liet BMW voor het eerst de Form follows function filosofie helemaal los. In feite waren het drie (een enduromotor, een supermotard en een extreme sportmotor) modellen die behalve "plezier" geen enkele functie hadden. Ze vonden feitelijk in alle drie de categorieƫn concurrenten die meer geschikt waren. De Enduro paste in geen enkele enduroklasse, de supermotard kon niet in supermotardwedstrijden worden ingezet en de sportmotor was minder sterk en zwaarder dan een aantal andere sportieve twins. De HP2-serie bestond uit peperdure, maar wel exclusieve motorfietsen, die bestemd waren voor liefhebbers. De HP2 Sport was de eerste BMW productie-boxermotor met dubbele bovenliggende nokkenassen en de eerste productiemotor met een quickshift schakelsysteem.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken