Nieuwsbrief:

KTM  390 ADVENTURE - 2021

Bouwjaar:
2021
Kleur:
Wit met oranje
Vermogen:
32 kW
Teller:
10.946 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
ktm - 390-adventure
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Klaar om de wereld te ontdekken? De KTM 390 Adventure 2021 is jouw ticket naar vrijheid, een lichte, wendbare en verrassend complete allroad die barst van technologie én rijplezier. Of je nu asfalt doorklieft of het onverhard verkent, deze motor is gebouwd om grenzen te verleggen, zonder dat je zwaar hoeft te investeren. Volledig legaal te rijden met een A2-rijbewijs  zonder beperking of aanpassing.

Standaard is deze Adventure 390 voorzien van:
 
- ABS
- Slipper clutch
- Led verlichting
- Traction control
- TFT kleurenscherm
- Cornering ABS’
- Gasklepbediening

Extra’s aanwezig op deze Adventure 390:

- Telefoon aansluiting 12 V

Los geleverd bij deze Adventure 390:

- 2 Sleutels
- Gebruiksaanwijzing
- Aantal facturen
- Ktm map

Deze motorfiets word rijklaar afgeleverd ZONDER extra kosten. Dus inbegrepen:

- 6 Maanden garantie (Zie garantievoorwaarden website)
- Grondige check (De motorfiets word compleet nagekeken)
- Rijklaarbeurt
- Tenaamstelling en eventuele vrijwaring
- Grondige poetsbeurt
- Ruim aanbod van financieringen door: Numotorrijden.nl
- 7-10 dagen Allrisk verzekering mogelijk door: Zelfverzekerdmotorrijden.nl

LET OP!: Nu alleen nog op afspraak geopend. Bel voor een bezichtiging of afspraak altijd even van te voren.

Heeft deze motorfiets uw interesse gewekt, of heeft u een andere brandende vraag!? Aarzel dan vooral niet om contact op te nemen! Neem voor betere kwaliteit foto’s ook een kijkje op onze website.
Inruilen is bespreekbaar tegen handelsprijs, en motor afleveren aan huis is ook geen probleem voor ons.

De Leeuw motoren
Nijverheidsstraat 6J
5331PT Kerkdriel
Telefoon: +31 6 49358946
E-mail:
info@deleeuwmotoren.nl
Opties en Accessoires:
12 Volt aansluiting, ABS, Cornering-ABS, Gasklepbediening, LED verlichting, Originele uitlaat, Slipper clutch, TFT-kleurenscherm, Traction Control




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
De Leeuw Motoren
Nijverheidsstraat 6J
Kerkdriel
Plan de route
06-49358946
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: TRIUMPH in 1990 - In 1989 heeft John Bloor alle nieuwe productielijnen aangekocht voor Triumph en start twee kilometer van het oude gebouw af een nieuwe fabriek. De financiering hiervan, geschat tussen de 40 tot 80 miljoen pond komen rechtstreeks uit de middelen van John Bloor zelf, zonder tussenkomst van een bank. Bloor start direct met het opzetten van een dealernetwerk. Triumph lives again. Op de Cologne Motor Cycle Show worden zes nieuwe modellen geïntroduceerd. Voortbewogen door drie- en viercilinder DOHC motorblokken met veel vermogen en koppel en allen vloeistofgekoeld; de Trident 750 en 900, de Trophy 900 en 1200 en de Daytona 750 en 1000. 2.390 machines worden dat jaar verkocht waarvan 974 in Engeland.
© 2000 - 2026 Motoroccasion