Nieuwsbrief:

KYMCO  DT X360 - 2022

Bouwjaar:
2022
Kleur:
Groen
Vermogen:
21 kW
Teller:
6.881 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
kymco - dt-x360
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Omschrijving
Kymco DT X360 A2 motorscooter ,  voorzien van ABS, key-less systeem, TCS, tractie-controle systeem,  LED-dashboard, malossi windscherm, custom diamondstick zadel, Barr-End-Mirrors.etc.. originele onderdelen aanwezig, onder andere, handkappen spiegels, windscherm.

Prijs
€ 5.249,-- 
Financiering ook mogelijk, informeer naar de mogelijkheden.
Bouwjaar
2022
Kilometerstand
6881km
kleur
mat - groen
Motorscooter
360cc 1-cilinder
Transmissie
automaat

Deze motorscooter wordt bij ons afgeleverd inclusief: afleverbeurt, te naamstellen, 2 originele sleutels, volle tank en 12 maanden garantie.
  • Voor een bezichtiging bel TEL: 030-6622646 om teleurstellingen te voorkomen.

    Een bezichtingsafspraak is geen reservering. Mocht de twee-wieler eerder verkocht worden dan zullen we u hiervan op de hoogte stellen.

    Proefrit mogelijk bij droog weer en de intentie tot aankoop. Inruil is ook mogelijk, neem deze dan mee zodat we van te voren een prijs kunnen maken.

    Pels Motoren is een RDW erkend bedrijf en volwaardig BOVAG-lid. Wij zijn dealer van diverse merken en hebben een compleet ingerichte werkplaats waarin wij het reparatie en onderhoud doen van alle merken Motoren, Motorscooters en scooters. Bij ons gekocht of niet wij staan graag voor u klaar.

    Al onze gebruikte motorvoertuigen worden voor de VASTE PRIJS!! standaard geleverd inclusief garantie, tevens krijgen de motorvoertuigen een algehele controle / onderhoudsbeurt volgens schema.

    Voor meer informatie belt u 030-6622646

    Met vriendelijke groet,

    Pels Motoren
    Gessel 1
    3454MZ De Meern Utrecht

    www.pelsmotoren.nl

    De Meern, ligt centraal gelegen tegen UTRECHT aan bij de kruising van de A12 en A2. Op 20 minuten rijden van AMSTERDAM , 30/40 minuten rijden van DEN HAAG en ROTTERDAM.


Opties en Accessoires:
ABS, Automaat, LED dagrij verlichting, Middenbok, TCS, USB lader, Windscherm, Zijstandaard




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
Pels Motoren
De Gessel 1
De Meern
Plan de route
030-6622646
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Balhoofd" betekent: Korte buis aan de kop van het motorfietsframe, waar­in de voorvork draait. Een balhoofd wordt in een driehoeks-constructie aan het frame gelast en bestaat uit een stalen pijp of gietstuk, daar waar de buizen van het frame samenkomen. Het balhoofd staat altijd onder een hoek, om het voorwiel een Vlucht te verschaffen, waardoor bochten kunnen worden ge­nomen zonder het gevoel te krijgen om te vallen.
© 2000 - 2026 Motoroccasion