Bouwjaar:
2014
Kleur:
V7 Limited Edition
Vermogen:
Teller:
25.862 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
|
| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Schitterende MOTO GUZZI V7 Racer uit bouwjaar 2014 met slechts 25.862 kilometer op de teller. Zeer nette V7 Racer welke in topstaat verkeert.
De fraaie en hoogstaande afwerking van deze Moto Guzzi V7 racer is dusdanig mooi dat je gewoon blijft kijken naar deze motorfiets, de verchroomde benzinetank, het luxe suède zadel (de zwarte afdekkap voor het zadel is eveneens aanwezig, zie laatse foto's), de prachtige Mistral uitlaatdempers (betreffen fonkelnieuwe exemplaren met E-keur), De spaakwielen, het prachtige rode frame + wielnaven enzovoorts. Alles is bijzonder en adembenemend mooi aan deze motorfiets!
Niet alleen optisch is deze motorfiets bijzonder, ook de rijbeleving klopt helemaal! Met een druk op de knop start de Guzzi en trakteert je meteen op een mooie sound uit de Mistral dempers (de originele Lafranconi dempers zijn eveneens aanwezig) De zitpositie is lekker ontspannen en nodigt uit om lekker erop uit te trekken met deze prachtige motorfiets. Als er aan het gas gedraaid wordt dan valt het op hoe soepel de 2 cilinder V-Twin zijn vermogen afgeeft.
De algehele rijbeleving is zoals motorrijden oorspronkelijk bedoeld is geweest, fraai geluid, karaktervol motorblok en de rijwind in je gezicht, het gas opendraaien en genieten!
Kortom, een schitterende MOTO GUZZI V7 Racer welke gepoetst klaarstaat voor de nieuwe eigenaar!
HD-VIDEO
Bekijk onze HD-Video van deze MOTO GUZZI V7 Racer, kopieer de onderstaande link in uw browser om de video te bekijken.
link: https://youtu.be/_Qtei5ZLo6o
Om teleurstellingen te voorkomen kunt u het beste even vooraf bellen / mailen of appen, en een afspraak maken. Wij zijn namelijk regelmatig onderweg om voertuigen in te kopen en hebben ook een aantal motorfietsen in een externe stalling staan.
Tel: 0346-449000 (ook voor WhatsApp)
Kom gerust kijken en proefrijden door onze flexibele openingstijden kunt u ook 's avonds (op afspraak) komen proefrijden.
Onze openingstijden: Maandag t/m Vrijdag: van 09:00 - 21:00 uur, Zaterdag: van 09:00 - 17:00 uur, Zondag: gesloten
INRUIL MOGELIJK
Wilt u uw motorfiets, auto, camper, caravan of boot inruilen? Dat is mogelijk, vraag vrijblijvend naar de mogelijkheden.
BEZORGING
Bezorgen kan door heel Nederland voor €150,-
GRATIS 5 DAGEN ALLRISK VERZEKERING!
Wij kunnen binnen enkele minuten uw motor geheel kostenloos en vrijblijvend 5 dagen allrisk verzekeren, zo kunt u snel en zorgeloos met uw nieuwe motor op pad.
FINANCIERING
Wij bieden ook financieringen op maat aan voor onze occasions. Bereken eenvoudig uw maandbedrag op onze website en ontvang vrijblijvend een scherp voorstel!!
ANDERE KLANTEN KOCHTEN OOK: (handige meepakkers)
- Acculader / druppellader € 49,-
- Schijfremslot (ART4 goedgekeurd) €49,-
- Handvatverwarming (incl. montage) € 175,-
- USB aansluiuting (incl. montage) € 100,-
- Kettingspray 400ml: € 17,-
EXPORT
Export is possible, we can provide you with the correct export papers (€35,-) We speak English.
Welkom bij De Jong Motoren!
Angstelpark 302
3631 NA NIEUWERSLUIS
Tel. 0346-449000 (ook voor Whatsapp)
RESERVEREN / AANBETALEN
LET OP: Vanwege de hoge doorloopsnelheid van onze voorraad is het reserveren van een motorfiets alleen mogelijk na het maken van een koopovereenkomst met een aanbetaling.
U weet zodoende zeker dat het motorvoertuig uw eigendom wordt; Wij weten zeker dat het motorvoertuig verkocht is.
Wanneer de koopovereenkomst is getekend en de aanbetaling is gedaan is er geen restitutie van de aanbetaling mogelijk. Tussentijdse verkoop is in alle andere gevallen voorbehouden.
Garantie
Al onze occasions worden bewust door ons aangeboden met de mogelijkheid tot aankoop van een garantiepakket. Dit omdat iedereen persoonlijk een andere afweging maakt tussen factoren als ‘service’, ‘garantie’ en ‘prijsstelling’. Om deze factoren voor iedereen optimaal op elkaar af te stemmen, hebben we een aantal garantiepakketten samengesteld waarin elk pakket zijn specifieke kenmerken en prijsstelling heeft.
Garantiepakket Basic € 200,-*
Dit pakket bevat:
3 maanden garantie
Afleveringsbeurt met controle van vloeistoffen.
Controle van alle slijtagedelen
Grondige poetsbeurt
Kenteken overschrijving
Garantiepakket Premium € 400,-*
Dit pakket bevat:
6 maanden garantie
Afleveringsbeurt met controle van vloeistoffen.
Controle van alle slijtagedelen
Volle tank benzine
Grondige poetsbeurt
Kenteken overschrijving
*Uitsluitend mogelijk voor motoren van maximaal 12 jaar oud en 70.000km.
INKOOP VAN MOTORFIETSEN
Wij zijn doorlopend op zoek naar mooie motorfietsen, heeft u een motorfiets welke u wilt verkopen? Neem dan gerust contact met ons op voor een vlotte zorgeloze verkoop. (wij kopen ook graag uw motorfiets als u ergens anders een andere motorfiets hebt gekocht)
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
| De Jong Motoren B.V. | |
|
Angstelpark 302 Nieuwersluis Plan de route |
|
| 0346-449000 |
