Zeer stoere motorfiets deze Moto Guzzi V 9 in de Bobber uitvoering dus met de dikke wielen.
Origineel nieuw in Nederland geleverde motorfiets.
Voorzien van handvatverwarming, stoere bar end spiegels en een middenbok om hem gemakkelijk rechtop te plaatsen.
Deze motorfiets is voorzien van cardan aandrijving dus je hoeft geen ketting te smeren.
Lekker soepel rijdende motorfiets en dit blok wordt ook gebruikt in de nieuwe V7( 850 ) modellen en met wat aanpassingen ook in de V 85 TT.
Ook deze motorfiets staat weer klaar voor een proefrit en of bezichtiging ook inruil en financiering is op deze motorfiets mogelijk.
De koffie staat klaar bij het team van Koeman motoren.
We doen veel met Moto Guzzi dus naast goed afleveren kunnen we hem ook onderhouden.
Bezoek ons site voor meer motorfietsen of informatie www.koeman-motoren.nl- Koeman motoren het adres voor onderhoud van uw motorfiets.
Maar ook voor verkoop van motorfietsen nieuw en gebruikt kunt uw bij ons terecht.
Ook voor banden en onderdelen en een goed advies bent uw hier op het juiste adres.
Motorfiets staat klaar voor een proefrit en/of bezichtiging
Opties en Accessoires: ABS, Alarmverlichting, Cardan aandrijving , garantie, Handvat verwarming, instructieboek, Koop nu 6 maanden garantie voor € 250,00!, middenbok, Om te bouwen naar 35kw, Optioneel: 6 maanden extra garantie voor 250 euro bij deze motor, origineel sleutel set, Originele uitlaat
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
| Dealerschappen: MOTO GUZZI |
September 2017 zijn wij opnieuw gestart met een vernieuwde kledingshop.
We hebben mooie collectie helmen, kleding, schoenen, laarzen en andere benodigdheden. We hebben helmen van de volgende merken: HJC, IXS, SHARK en Schuberth. Van kleding: IXS, SECA, HELD, JHS en Grand Canyon. De kledingshop hanteert dezelfde openingstijden als van de motorzaak. We helpen u graag om een mooi compleet plaatje te maken met uw motor!
Graag tot ziens!