Nieuwsbrief:

PIAGGIO  MP3 500 LT SPORT - 2018

Bouwjaar:
2018
Kleur:
ZWART
Vermogen:
30 kW
Teller:
20.581 Km
Rijbewijs:
B
Garantie:
MotorGarantie ja
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
piaggio - mp3-500-lt-sport
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Schade: schadevrij

Aangeboden:

In keurige staat verkerende origineel Nederlands geleverde MP3 500 LT 
Boekjes / facturen aanwezig.

Bij 16.500 km grote beurt met o.a. nieuwe vario rollen / kleppen stellen / nieuwe banden.
Bij 20.500 km kl. beurt waarbij alle balhoofdlagers zijn vervangen.

Voorzien van handkappen en handvatverwarming

Meerdere foto`s van betere kwaliteit op www.brinkmanmotoren.nl

* Inruilen van uw huidige motor is mogelijk.

* Het is mogelijk de motorfiets te financieren (www.numotorrijden.nl)

* Het is mogelijk de motorfiets de eerste 10 dagen gratis All Risk te verzekeren! Dit doen wij in samenwerking met Combi Motors Verzekeringen.

* Bezorgen door heel Nederland mogelijk.

Interesse of vragen over de motor of wilt u de motor graag komen bezichtigen?  Aarzel niet en bel of stuur even een berichtje voor een afspraak of meer informatie.
Ook `s avonds of in het weekend.

Met vriendelijke groet,

Gerrie Brinkman

Brinkman Motoren
Dr. Larijweg 167a
7961 NV Ruinerwold
Tel 0653904214
info@brinkmanmotoren.nl
www.brinkmanmotoren.nl
  




Deze motor is geschikt voor B rijbewijs. (Indien behaald voor 19 januari 2013)
Aanbieder
Brinkman Motoren
Dokter Larijweg 167-A
Ruinerwold
Plan de route
06-53904214
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: AERMACCHI in 1960 - 1960 250 cc Aermacchi Ala d oro - Harley-Davidson neemt over. De eerste van deze 250 s, het zogenaamde Golden Wing model, had nog steeds de 62 mm bij 72 mm boring en slag van de Chimera, had een vier-versnellings schakelbak en produceerde 22 pk bij 8,000 toeren. Een van de meest zichtbare veranderingen was de wijziging in wieldiameter van 17 inch naar 18 inch. De lage initiële kosten van de Golden Wing, tesamen met het gebruiksvriendelijke onderhoud en goede logistieke ondersteuning van de reserve-onderdelen maakten het een immens poulaire machine voor de private racer. Het bewees zichzelf dan ook in korte tijd op korte bochtige circuits waar het gunstige gewicht en goede acceleratie hun vruchten afwierp. Geen twijfel mogelijk, het internationale succes van deze machine plus de prestaties op eigen bodem (Lanfranco Angelini werd vijf keer Italiaans kampioen op een Aermacchi) hebben zeker bijgedragen aan het feit dat Harley-Davidson participeerde met een 50/50 aandeel met dit Varees bedrijf. Door een grote belangstelling in the U.S.A. voor snelle en lichte sportmodellen werd het voor Amerika s grootste fabrikant duidelijk snel te moeten reageren op dit gat in de modellenlijn om hun marktaandeel te behouden. De samenwerking met Aermacchi verliep succesvol waarbij steeds meer produkten de Atlantische oceaan over staken. Op het einde van 1960 vergroote Harley-Davidson haar aandeel en werd hierdoor eigenaar van het Italiaanse merk. Op dat moment produceerde men al voor 75 procent voor de Amerikaanse markt. Hieronder ook een, nu wereldberoemde, motorscooter, de Topper . Deze was uitgerust met een trekkoord startmechanisme die u wellicht kent van de grasmaaier.
© 2000 - 2026 Motoroccasion