Nieuwsbrief:

ROYAL ENFIELD  HNTR 350 - 2023

2308 Km
Rood
royal-enfield - hntr-350
royal-enfield - hntr-350
royal-enfield - hntr-350
royal-enfield - hntr-350
royal-enfield - hntr-350
royal-enfield - hntr-350
royal-enfield - hntr-350
royal-enfield - hntr-350
royal-enfield - hntr-350
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Jonge en gave Royal Enfield HNTR 350 met slechts 2.300km incl.:

  • Fabrieksgarantie
  • Kleine onderhoudsbeurt
  • Boekjes
  • Carterbeschermer zwart

Hele leuke Royal Enfield die klaar staat voor uw woon/werk/vakantie verkeer!

De HNTR is door ons nieuw verkocht en rechtstreeks ingeruild van de eerste eigenaar!

Standaard geschikt voor het A2 rijbewijs!

De HNTR 350 neemt een unieke plaats in binnen de Royal Enfield line-up. De HNTR is gebaseerd op het bekroonde 350cc-platform uit de J-serie, dat gecombineerd is met een fantastisch Harris Performance-frame en het kenmerkende DNA van Royal Enfield.

De nieuwe HNTR 350 is ontwikkeld en ontworpen om door drukke steden te manoeuvreren. Royal Enfield heeft zichzelf tot doel gesteld een stadsmotorfiets te bouwen die perfect past in de coolste buurten van de wereld – van Mumbai tot Bangkok en van New York tot Amsterdam. Een motorfiets die verfrissend nieuw, maar tegelijkertijd cool is vanwege zijn old school-karakter, en niets verloren heeft van het kenmerkende DNA van Royal Enfield.

Slalom door drukke straten dankzij de compacte geometrie, de soepele besturing en de betrouwbare remmen. Neem deze nieuwe roadster mee buiten de stad en hij glijdt soepel over de wegen, met zijn brede wielen en tubeless banden. En pak vervolgens de bochtige wegen en laat je zintuigen prikkelen door het stevige, ultra-responsieve frame en de 350cc-motor met een overvloed aan koppel. De brandstofinjectie zorgt voor 20,2 pk bij 6.100 tpm en 27 Nm koppel bij 4.000 tpm. Geluid, kleur, styling, rijgedrag en prestaties; alles aan de betrouwbare HNTR 350 is ontworpen voor een ongeëvenaarde beleving.

Verkoopprijs is inclusief gratis bezorging door heel Zeeland.

Inruil en bezorging door heel Nederland bespreekbaar!


Beschrijving
Merk Royal Enfield
Model HNTR 350 Rebel
Kleur Rood
Segment Retro
Cilinderinhoud 349 cc
Kilometerstand 2.308 km
Bouwjaar Juni 2023
Garantie Fabrieksgarantie tot Juni 2026
Marge/BTW Marge

Poppemotoparts
De zompe 16c
4353 RT Serooskerke
0118-596311
info@poppemotoparts.nl

Wij zijn uw adres voor al het onderhoud,reparatie,in en verkoop van uw tweewieler.






Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Jan Poppe Motoparts
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: DUCATI in 2007 - Gabriele Del Torchio wordt de nieuwe CEO in mei en neemt daarbij de leiding over van Federico Minoli. In juni organiseert men weer de WDW2007 op het Misano Adriatico circuit dat in vier dagen werd gevierd door meer dan 50.000 mensen en 20.000 motoren. In dit jaar komen er drie nieuwe modellen uit: de 1098, de Hypermotard en de Desmosedici RR. Het meest memorabele moment van 2007 is dat in dit Ducati voor het eerst in 33 jaar als Italiaans merk de MotoGP Wereldtitel wint met Casey Stoner en de Desmosedici GP07 op 23 september 23 op het Motegi circuit in Japan.
© 2000 - 2025 Motoroccasion