| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Suzuki AN 400 Burgman ABS! 4.995,- of vraag vrijblijvend financiering aan !Opties en Accessoires:• bj. 2018
• 7.714 KM
• ABS
• Nieuwe set banden!
• Rijklaar
• 35kw a2 rijbewijs geschikt!
• Hoog windsherm
• Nederlandse motorfiets
• Hndvat verwarming
• Boekje
• Sleutels compleet
• Incl. volledige service beurt
• Inclusief garantie geen extra kosten!
• Financiering op maat
• 5 dagen Allrisk verzekering ( op aanvraag bij de koop )
MV Agusta official dealer
Voge official dealer
Enthousiasme en passie! Dat is VBM Motoren in Brabant. Wij hebben jarenlange ervaring in de motorbranche. Zo beschikt het team al ruim zeventien jaar over de nodige ervaring op het gebied van in- en verkoop van motorfietsen en het onderhoud daarvan. Hierdoor voorzien wij onze klanten van hoogwaardige en uitstekende service!
• 5 * Google beroordeling ( 200+ Reviews! )
• Bij aanschaf van een motorfiets krijgt u gratis 5 dagen all risk verzekering.
• Een bezichtiging bij ons is mogelijk op afspraak, of tijdens openingstijden.
Uitgestelde aflevering i.v.m. bijvoorbeeld nog te behalen rijbewijs, eindjaarsuitkering etc mogelijk,
Maandag 12:00 / 17:00
Donderdag 10:00 / 17:00
Vrijdag 10:00 / 17:00
Zaterdag 10:00 / 15:00
Daarnaast werken wij op afspraak.
VBM Motoren Oirschot
Telefoon / Whatsapp 0031622042482
Instagram / Facebook @VBMmotoren
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
 |
| Motor | 4-takt, vloeistofgekoeld, DOHC, ééncilinder |
| Boring x slag | 81 mm x 81 mm |
| Cilinder inhoud | 399 cc |
| Comp. verhouding | 10,6 : 1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 34 pk / 25 kW bij tpm |
| Max. koppel | Nm bij tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 135 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | |
| Vering voor | Telescopische voorvork, schroefveren, oliegevulde schokdempers |
| Vering achter | Swingarm, schroefveren, oliegevulde schokdempers |
| Remmen voor | dubbele schijven |
| Remmen achter | Remschijf |
| Voorband | 120/70 - 15 M/C 56S |
| Achterband | 150/70 - 13 M/C 64S |
| Wielbasis | 1585 mm |
| Lengte | 2240 mm |
| Breedte | 760 mm |
| Hoogte | 1350 mm |
| Zithoogte | 750 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Metallic Mat Black, Pearl Glacier White, Metallic Mat Fibroin Gray |
| Beschrijving | Het rijcomfort staat op hoog niveau dankzij de hoge toerruit en het dik gepolsterde zadel met instelbare ruggensteun. Een superstabiel en wendbaar rijwielgedeelte maakt elke rit bovendien tot een opwindende gebeurtenis. Daarbij zijn praktische zaken natuurlijk niet vergeten: de Suzuki Burgman 400A heeft een riante opbergruimte van 42 l onder het getrapte zadel en heeft in het voorpaneel nog eens twee bergruimtes, waarvan er een is voorzien van een 12-voltstopcontact. De Suzuki Burgman 400A is geschikt voor het A2-rijbewijs. |
| Dealerschappen: MV AGUSTA, VOGE |
 |
VBM Motoren |
|
Industrieweg 46
Oirschot
Plan de route
|
 |
06-22042482
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: AERMACCHI in 1960 - 1960 250 cc Aermacchi Ala d oro - Harley-Davidson neemt over.
De eerste van deze 250 s, het zogenaamde Golden Wing model, had nog steeds de 62 mm bij 72 mm boring en slag van de Chimera, had een vier-versnellings schakelbak en produceerde 22 pk bij 8,000 toeren. Een van de meest zichtbare veranderingen was de wijziging in wieldiameter van 17 inch naar 18 inch.
De lage initiƫle kosten van de Golden Wing, tesamen met het gebruiksvriendelijke onderhoud en goede logistieke ondersteuning van de reserve-onderdelen maakten het een immens poulaire machine voor de private racer. Het bewees zichzelf dan ook in korte tijd op korte bochtige circuits waar het gunstige gewicht en goede acceleratie hun vruchten afwierp.
Geen twijfel mogelijk, het internationale succes van deze machine plus de prestaties op eigen bodem (Lanfranco Angelini werd vijf keer Italiaans kampioen op een Aermacchi) hebben zeker bijgedragen aan het feit dat Harley-Davidson participeerde met een 50/50 aandeel met dit Varees bedrijf. Door een grote belangstelling in the U.S.A. voor snelle en lichte sportmodellen werd het voor Amerika s grootste fabrikant duidelijk snel te moeten reageren op dit gat in de modellenlijn om hun marktaandeel te behouden. De samenwerking met Aermacchi verliep succesvol waarbij steeds meer produkten de Atlantische oceaan over staken. Op het einde van 1960 vergroote Harley-Davidson haar aandeel en werd hierdoor eigenaar van het Italiaanse merk. Op dat moment produceerde men al voor 75 procent voor de Amerikaanse markt. Hieronder ook een, nu wereldberoemde, motorscooter, de Topper . Deze was uitgerust met een trekkoord startmechanisme die u wellicht kent van de grasmaaier.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken