Nieuwsbrief:

SUZUKI  GSX-8R - 2025

Bouwjaar:
2025
Kleur:
SWORD SILVER
Vermogen:
Teller:
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
suzuki - gsx-8r
suzuki - gsx-8r
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Modeljaar: 2025
Garantie: SUZUKI 6 JAAR
EU verantwoordelijke: Suzuki B.V. Nimag Lange Dreef 12 4131 NH VIANEN 0347-349749 www.suzuki.nl klantenservice@suzuki.nl

De Suzuki GSX-8R biedt een frisse kijk op Supersport, met optimale prestaties, controle en rijcomfort. Aangedreven door de geliefde 776 cc parallel-twin en beschikbaar in een A2-variant, is hij geschikt voor elke rijder. Standaard uitgerust met een quickshifter, multifunctioneel kleuren-TFT-scherm en drie rijmodi met Suzuki Intelligent Ride System. De SHOWA SFF-BP voorvork en monoshock wielophanging zorgen samen met de lichtgewicht aluminium swingarm voor dynamisch rijgedrag.

Inclusief 6 jaar garantie en 6 jaar pechhulp.

Te koop bij Suzuki dealer Motorstore Uithoorn
Neem contact op voor beschikbaarheid in de winkel




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Motorstore Uithoorn
Ant. Philipsweg 5-7
Uithoorn
Plan de route
0297-540163
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: TRIUMPH in 1988 - John Bloor, een 53 jarige rijke Engelsman die zijn geld verdiend had met onroerend goed en geen enkel belang heeft in motorfietsen had op dat moment, is geïnteresseerd in de Meriden fabriek. Hij redt daarbij Triumph door de naam en productierechten te kopen. Deze waren anders in Indiase handen gevallen. Enfield India bood eerder al 55.000 pond. Bloor gaf Les Harris, van Racing Spares in Newton Abbott, Devon, de opdracht om in kleine hoeveelheden Bonneville's te produceren. Dit gebeurde nog tot 1988 maar door betrouwbaarheidsproblemen staakte men toen de werkzaamheden.
© 2000 - 2026 Motoroccasion