Nieuwsbrief:

SUZUKI  GSX-S 750 A - 2018

Bouwjaar:
2018
Kleur:
Rood
Vermogen:
Teller:
16.792 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
MotorGarantie ja
suzuki - gsx-s-750-a
suzuki - gsx-s-750-a
suzuki - gsx-s-750-a
suzuki - gsx-s-750-a
suzuki - gsx-s-750-a
suzuki - gsx-s-750-a
suzuki - gsx-s-750-a
suzuki - gsx-s-750-a
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Suzuki GSX-S750A – Sportief, krachtig en veelzijdig



Deze Suzuki GSX-S750A combineert een sportief karakter met een comfortabele zit en uitstekende rijeigenschappen. De krachtige viercilindermotor zorgt voor een heerlijke rijbeleving, terwijl de naked bike-uitstraling hem een stoer en tijdloos karakter geeft.



Een veelzijdige motor die zowel op bochtige wegen als tijdens dagelijks gebruik uitstekend tot zijn recht komt. Een mooie kans voor de liefhebber die op zoek is naar een sportieve en betrouwbare Suzuki.



Klaar voor zijn volgende eigenaar!


Opties en Accessoires:
ABS, Alarmverlichting




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Abco Motors
Productweg 6
Vlissingen
Plan de route
06-43577997
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "TT" betekent: Afkorting van Tourist Trophy. De TT is een motorrace die voor het eerst op het Engelse eiland Man werd verreden in 1907. TT-wedstrijden worden nu voor het wereldkampioenschap in vele landen gereden. Ook op het eiland Man wordt nog ieder jaar een TT-wedstrijd verreden, maar deze telt sinds 1977 niet meer mee voor het wereldkampioenschap.
© 2000 - 2026 Motoroccasion