Nieuwsbrief:

SUZUKI  SV 650 A - 2018

Garantie: Ja
3131 Km
BLAUW/WIT
suzuki - sv-650-a
suzuki - sv-650-a
suzuki - sv-650-a
suzuki - sv-650-a
suzuki - sv-650-a
suzuki - sv-650-a
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Modeljaar: 2018
Garantie: Afl pakket meerprijs

Deze Suzuki SV 650 met ABS is een origineel Nederlandse motorfiets, en voorzien van een MRA windscherm, verder helemaal in originele staat.
Motor is verlaagd en de orginele delen zijn ook aanwezig om hem terug naar de orginele hoogte te brengen.
Alle boekjes en sleutels zitten bij deze motor.
Zeer lage kilometerstand, en niet van nieuw te onderscheiden.

De prijzen van onze nieuwe motorfietsen en scooters zijn altijd inclusief afleveringskosten. Wij bieden tegen aantrekkelijke tarieven diverse BOVAG garantiepakketten aan op onze gebruikte motorfietsen. Informeer hiervoor bij onze verkoopafdeling.

Voordelig en goed verzekeren? kijk op www.motoportveldhoven.nl




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
MotoPort Veldhoven
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: DUCATI in 2007 - Gabriele Del Torchio wordt de nieuwe CEO in mei en neemt daarbij de leiding over van Federico Minoli. In juni organiseert men weer de WDW2007 op het Misano Adriatico circuit dat in vier dagen werd gevierd door meer dan 50.000 mensen en 20.000 motoren. In dit jaar komen er drie nieuwe modellen uit: de 1098, de Hypermotard en de Desmosedici RR. Het meest memorabele moment van 2007 is dat in dit Ducati voor het eerst in 33 jaar als Italiaans merk de MotoGP Wereldtitel wint met Casey Stoner en de Desmosedici GP07 op 23 september 23 op het Motegi circuit in Japan.
© 2000 - 2025 Motoroccasion