Nieuwsbrief:

SUZUKI  V-STROM 1050 - 2024

Bouwjaar:
2024
Kleur:
Grijs/blauw
Vermogen:
79 kW
Teller:
407 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Nee
suzuki - v-strom-1050
suzuki - v-strom-1050
suzuki - v-strom-1050
suzuki - v-strom-1050
suzuki - v-strom-1050
suzuki - v-strom-1050
suzuki - v-strom-1050
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Suzuki v-strom 1050 

-In absolute nieuwstaat verkerende v-strom 1050

-Bouwjaar 2024

-Let op pas 407km!!!!! ja u leest het goed

-Fabrieksgarantie tot 11-03-2028

-Prachtige  grijze kleur met blauwe velgen en accenten

-Superbetrouwbare all-road met zn prachtig lopend 2 cilinder v-motorblok met 107pk

-Abs

-Traction control instelbaar

-Rijmodussen instelbaar

-Tft scherm

-Ledverlichting

-Cruise control

-Middenbok

-Boekjes, historie, reservesleutel alles aanwezig

-Inruil eventueel mogelijk

PRIJS € 13450 (financiering mogelijk zie tabblad financiering)

 

  • Wij zijn een RDW erkend bedrijf en enkel geopend op afspraak,in de avonduren is mogelijk en vrijdag/zaterdag de gehele dag wel even van te voren bellen dit om teleurtstelling te voorkomen.

    Inruil eventueel mogelijk informeer even van te voren.

    Getoonde prijs komen geen aflever kosten of wat dan ook meer bij.

    Is de te koop aangeboden motor niet geheel naar je smaak, zou je er bijvoorbeeld valbeugels, verstralers, ander zadel of wat dan ook op willen, wij doen niet moeilijk, bij ons is alles mogelijk.

    Op de vraag "WAT IS DE UITERSTE PRIJS" of welke variant dan ook geven wij geen antwoord, al onze motoren zijn al scherp geprijsd. Aangezien we het kleinschalig doen vanaf het thuis adres en geen dure showroom en personeel hebben kunnen we al onze motoren tegen scherp concurrende prijzen aanbieden.

    Wij proberen altijd onze complete voorraad online te hebben staan, echter kan het voorkomen dat niet alles meteen online gaat dit ivm het nakijken en poetsen van de motoren en we maar twee handen hebben.
    Staat er niet bij wat u zoekt, vraag ons en we kunnen het proberen te zoeken voor u.

    Schrijf- en druk fouten voorbehouden

    Nieuwsgierig?  Meer info:

    www.newtownbikes.nl

    INFO MAIL: info@newtownbikes.nl 

    06-23561795 (08.00-21.00)


Opties en Accessoires:
12 Volt aansluiting, ABS, Alarmverlichting, Asc stabiliteit controle, Boordcomputer, Cruise control, Digitaal display, Diverse rijmodussen, In hoogte verstelbare ruit, Ledachterlicht, Ledknipperlichten, Ledkoplamp




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Newtown Bikes
Millenerstraat 30
Nieuwstadt
Plan de route
06-23561795
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: YAMAHA in 1981 - De Yamaha Virago was Yamaha's eerste V-twin cruiser motorfiets, en een van de eerste in massa geproduceerde motorfietsen met een mono-shock achtervering. De fiets werd vernieuwd in 1984. In dat jaar zorgde Harley-Davidson ervoor, bang voor de intrede in de Amerikaanse markt van de Virago en andere nieuwe Japanse cruiser-stijl motorfietsen, dat het importtarief op ingevoerde motorfietsen met meer dan 700 cc in Amerika werd verhoogd. Yamaha omzeilde dat door het 750 cc motornlok te vervangen door een 699 cc versie, terwijl de 920 cc motor werd opgeschroefd tot 1000 cc, en later 1100 cc.
© 2000 - 2026 Motoroccasion