Nieuwsbrief:

SUZUKI  V-STROM 650 XTA - 2023

Garantie: Ja
6020 Km
WHITE
suzuki - v-strom-650-xta
suzuki - v-strom-650-xta
suzuki - v-strom-650-xta
suzuki - v-strom-650-xta
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Modeljaar: 2023

DL 650 XTA uit 2021 met nog maar net 6000 km op de teller. De motor is voorzien van handvat verwarming, topkoffer, middenbok en tank bescherm stickers. De motor is hier verkocht en heeft elk jaar netjes zijn onderhoud gehad.

Welkom bij Hoegee Suzuki Center!

Wij zijn dé Suzuki dealer van Nederland en trots om een breed assortiment aan nieuwe Suzuki modellen te presenteren in onze showroom. Maak een proefrit en ervaar zelf de kwaliteit en rijcomfort van Suzuki!

Recent zijn wij ook officieel dealer van Royal Enfield en QJMOTOR, waardoor we ons aanbod verder hebben kunnen diversifiëren. Naast nieuwe motoren hebben we ook een ruime voorraad occasions van zowel Suzuki als andere merken.

Bij Hoegee Suzuki Center vindt u niet alleen motoren, maar ook een uitgebreide selectie kleding en accessoires. Onze moderne werkplaats is uitgerust met een testbank, zodat we uw motorfiets kunnen controleren en afstellen voor optimaal rijgenot. Als Yoshimura importeur bieden wij alle benodigde producten voor uw motor, van slip-on dempers tot hoogwaardige tuning.

Kom gerust een keer langs in onze showroom in Afferden. De koffie staat voor u klaar!

Heeft u vragen of opmerkingen? Neem contact met ons op via telefoon: 0487-514552, of stuur een e-mail naar info@hoegeesuzukicenter.nl.

Bezoek ook onze website: www.hoegeesuzukicenter.nl en volg ons op Facebook: facebook.com/HoegeeSuzukiCenter.

Tot ziens!




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Hoegee Suzuki Center
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: DUCATI in 2007 - Gabriele Del Torchio wordt de nieuwe CEO in mei en neemt daarbij de leiding over van Federico Minoli. In juni organiseert men weer de WDW2007 op het Misano Adriatico circuit dat in vier dagen werd gevierd door meer dan 50.000 mensen en 20.000 motoren. In dit jaar komen er drie nieuwe modellen uit: de 1098, de Hypermotard en de Desmosedici RR. Het meest memorabele moment van 2007 is dat in dit Ducati voor het eerst in 33 jaar als Italiaans merk de MotoGP Wereldtitel wint met Casey Stoner en de Desmosedici GP07 op 23 september 23 op het Motegi circuit in Japan.
© 2000 - 2025 Motoroccasion