Triumph Tiger Sport 660 – Zeer compleet | Comfortabel en sportiefZeer goed onderhouden en complete Triumph Tiger Sport 660 in mooie staat. Deze veelzijdige sporttourer is perfect geschikt voor woon-werkverkeer, lange ritten en vakanties.
Dankzij de comfortabele zitpositie, moderne technologie en krachtige driecilinder is dit een motor die overal inzetbaar is.
Uitvoering en extra’sDeze Triumph wordt compleet en rijklaar geleverd:
- Garantie
- Kleine onderhoudsbeurt uitgevoerd
- Rijmodi
- Traction control
- Bluetooth connectiviteit
- Quickshifter
- Verhoogd verstelbaar smoked windscherm
- Givi handkappen
- Originele valblokken
- SW-Motech valdoppen voorvork
- Shad topkoffer inclusief rugkussen
Sportief én comfortabelDe Tiger Sport 660 combineert sportieve prestaties met dagelijks comfort. Het soepele driecilinder motorblok levert krachtige prestaties en een karaktervol geluid, terwijl de ontspannen zithouding en goede windbescherming zorgen voor veel comfort tijdens langere ritten.
Moderne technologieUitgerust met moderne systemen zoals rijmodi, traction control, quickshifter en bluetooth connectiviteit biedt deze Triumph alles wat je mag verwachten van een moderne allround motorfiets.
Geschikt voor A2Na aanpassing is deze Tiger Sport 660 ook geschikt te maken voor het A2 rijbewijs, wat hem extra interessant maakt voor een brede doelgroep.
Klaar voor elk avontuurOf het nu gaat om dagelijks verkeer, sportieve ritten of een motorvakantie — deze Tiger Sport 660 staat overal zijn mannetje.
Verkoopprijs is inclusief gratis bezorging door heel Zeeland.
Inruil en bezorging door heel Nederland bespreekbaar!Beschrijving
Merk Triumph
Model Tiger 660
Kleur Zilver
Segment Tour
Cilinderinhoud 660 cc
Kilometerstand 13.587 km
Bouwjaar 2022
Garantie 6 maanden
Marge/BTW Marge
Poppemotoparts
De zompe 16c
4353 RT Serooskerke
0118-596311
[email protected]
Wij zijn uw adres voor al het onderhoud,reparatie,in en verkoop van uw tweewieler.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
| Dealerschappen: FANTIC, HYOSUNG, MASH, MOTO MORINI, QJMOTOR, ROYAL ENFIELD, RIEU |
Na ongeveer 15 jaar als monteur actief geweest te zijn in de motorsport ben ik in 1997 'uit vraag van de klant' begonnen met verkoop van onderdelen en accessoires met daarbij onderhoud en reparatie van motorfietsen. Tijdens de beginperiode bleek al snel dat de ervaringen uit de motorsport een grote bijdrage leverden aan de vakkundige reparaties, die al heel snel in grote getale werden uitgevoerd.
Inmiddels is ons bedrijf uitgegroeid tot een volwaardig bedrijf waar men oog heeft voor de wensen en de behoeften van de scooter- en motorklant. De voorraad onderdelen en accessoires groeide uit van de bekende bougie en luchtfilter, naar een zeer uitgebreide voorraad. Dit alles is uitgebreid met dealerschappen voor zowel scooter en bromfiets als helmen en kleding.