Nieuwsbrief:

VOGE  500 DS LX - 2023

Bouwjaar:
2023
Kleur:
Grijs rood
Vermogen:
34 kW
Teller:
4.685 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
voge - 500-ds-lx
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

- Windscherm
- Verstralers
- Valbeugels
- LED
- ABS in/uitschakelbaar
- Boordcomputer
- Bluetooth
- TMPS sensoren
- Middenbok
- 3 delige kofferset
- USB aansluiting

  • MotoLeo – Jouw Partner in Motorplezier - 

    Welkom bij MotoLeo in Hoensbroek, het motorhart van Zuid-Limburg. Met een showroom van maar liefst 1.500 m² en een aanbod van 125 motoren hebben wij voor iedere rijder iets bijzonders. Van 30 Harley-Davidsons tot jonge, gebruikte motoren van alle merken en als officiële CF Moto-dealer altijd een actueel en sterk aanbod.

    Bij MotoLeo draait alles om persoonlijke service. Ons kleine, ervaren team neemt de tijd voor u – vóór én na de aankoop. In onze moderne werkplaats verzorgen wij alle onderhouds- en reparatiewerkzaamheden. En staat uw motor langer bij ons? Dan zorgen wij bij grotere reparaties voor een leenmotor.

    Woont u niet om de hoek? Geen probleem. Wij bezorgen uw nieuwe motor persoonlijk bij u thuis, tegen een kleine vergoeding.

    Heeft u vragen of wilt u een inruilvoorstel?
    📞 045-203 103 9
    📧 [email protected]
    💬 WhatsApp: 06-555 611 71

    U bent van harte welkom in onze showroom. MotoLeo – waar motorbeleving begint.


Opties en Accessoires:
1e eigenaar, ABS, Alarmverlichting, Bluetooth, Board computer, Gearindicator, Kofferset, LED koplamp, Mistlampen, Originele uitlaat, Spaakvelgen, USB, Verstralers




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
MotoLeo B.V.
Industriestraat 9
Hoensbroek
Plan de route
045-2031039
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: KAWASAKI in 1989 - De ZXR serie die uiterlijk een afgeleide is van de Kawasaki racemodellen is geschikt gemaakt voor de weg. De ZXR 750 en ZXR 400 zijn beide de eerste in deze serie van supersport machines die de sporen dragen vanuit de racerij. De Kawasaki Zephyr (400 cc) wordt in produktie genomen. Met deze ‘basic’ bike willen de jongere ontwerpers bij Kawasaki een ‘echte’ motor maken. De markt reageert heftig op deze wendbare machine en tot en met 1992 is het het meest verkochte 400 cc model. De opvolgers, de Zephyr 750 en de Zephyr 1000, werden ook goed onthaald.
© 2000 - 2026 Motoroccasion