Nieuwsbrief:

YAMAHA  FZ 8 FAZER - 2011

Bouwjaar:
2011
Kleur:
Zwart
Vermogen:
Teller:
20.429 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
yamaha - fz-8-fazer
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Te koop: Yamaha FZ8 – 2011 – Slechts 20.429 km!

 

Ben jij op zoek naar een krachtige naked bike met een sportief karakter?
Dan is deze Yamaha FZ8 uit 2011 iets voor jou! Met slechts 20.429 kilometer op de teller verkeert deze motor in uitstekende staat en is hij klaar voor vele zorgeloze kilometers.

 

Specificaties & opties:

 

  • Bouwjaar: 2011
  • Kilometerstand: 20.429 km
  • Leovince uitlaatdemper voor een krachtig geluid en sportieve uitstraling
  • Verstelbare rem- en koppelingshendels
  • Bar-end spiegels voor een strakke look
  • Inclusief nieuwe voorband en een onderhoudsbeurt bij aflevering
  • 3 maanden garantie voor extra zekerheid
  • Inruil is mogelijk!

 

 

Deze FZ8 combineert betrouwbaarheid met een stoere uitstraling en is perfect voor zowel woon-werkverkeer als sportieve ritten in het weekend


 
  • Deze motor wordt afgeleverd met een beurt ( geen extra kosten )

    Inruil en financiering mogeliijk.

    Altijd incl. 7 dagen gratis allrisk verzekering.

    Bezorgen door heel nederland mogelijk. 

    3 maanden garantie 

    Otomoto is dé motorzaak en autogarage in Ten Boer, nabij Groningen. Bij ons kunt u terecht voor motorverkoop, auto- en motoronderhoud, reparaties en winterstalling. Daarnaast beschikken we over een moderne wasstraat en wasbox voor een complete verzorging van uw voertuig. Wij helpen klanten uit Ten Boer, Groningen en omstreken met alles voor hun motor of auto – snel, vakkundig en persoonlijk

    www.otomoto.nl
     





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Otomoto
Handelsweg 12
Ten Boer
Plan de route
050-3021624
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "GoldWing" betekent: De GL1000 GoldWing van Honda betekende een sensatie toen hij in oktober 1974 werd geïntroduceerd op de IFMA-motorshow in Keulen. Niet alleen door zijn massieve uitstraling en enorm gewicht van 260 kilogram, maar ook door de watergekoelde viercilinder Moxermotor en andere technische bijzonderheden, zoals een tank die onder het zadel is geplaatst. De motorfiets heeft een reputatie verworven als betrouwbare,comfortabele en soepele toerbuffel. Er bestaat waarschijnlijk geen andere motorfiets waarover de meningen zo verdeeld zijn. ‘You hate it or you love it’, zeggen de Engelsen; een middenweg bestaat niet. GoldWinghaters spraken al snel over de Lead Wing (de loden vleugel). Aan de andere kant zijn er motorrijders die bij de GoldWïng zweren, getuige de vele (grote) clubs die momenteel rond dit merk bestaan. Vooral in de Verenigde Staten werd de GoldWing binnen korte tijd een doorslaand succes. Hoe dan ook, de GoldWing is de motorfiets met de meeste (ongunstig klinkende) bijnamen uit de geschiedenis van de motorfiets, zoals: halve auto, Scania en touringcar op twee wielen. Door de jaren heen werd de motorfiets voortdurend verbeterd. De huidige GoldWing heeft een zescilinder krachtbron en is de meest luxueuze toerfiets die te koop is.
© 2000 - 2026 Motoroccasion