Nieuwsbrief:

YAMAHA  MT 10 - 2023

Bouwjaar:
2023
Kleur:
.
Vermogen:
122 kW
Teller:
14.954 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
yamaha - mt-10
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: Handgeschakeld
Afmetingen (LxB): 210 x 80 cm
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 3

Yamaha MT10 Vol Optie, Carbon Kuipdelen, Akrapovic uitlaat, Comfort zadel, led knippers, Gilles Handels, Engine Covers etc!

Yamaha MT10 VOL OPTIE CARBON DELEN AKRAPOVIC BJ 2023


- Merk: Yamaha
- Model: Tour
- Tellerstand: 14954 KM
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Geschakeld
- Motorinhoud: 998 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 122 kW / 166pk
- Ledig gewicht: 212 kg
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 3


Comfort

- Cruise control

Exterieur

- Akrapovic uitlaat
- Comfort zadels
- Handvatverwarming
- Korte kentekenplaathouder
- Kuipruit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Led knipperlichten
- Quickshifter
- Sport uitlaat
- Usb lader
- Val protectie
- Verstelbare rem en koppeling handels
- Windscherm

Overige

- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Handvatverwarming
- Sportuitlaat


? Yamaha MT10 ABS TCS Akrapovic 
? 2023 Bj
? 14954 Km 
? Nieuwstaat
? Garantie 12 Maanden 
? Bezorging aan huis mogelijk
? Tenaamstellen gratis 
? Proefrit mogelijk 
? Elke dag geopend op afspraak
? Inruil mogelijk 
 
? Geen onverwachte afleverkosten
? Volle tank benzine + afleverbeurt inbegrepen
? RDW erkend 
 
? Motorservice de Zeeuw
? Zuidelijke knibbelweg 90
? 2765 JT Cortelande 
? Motorservicedezeeuw@gmail.com
? 06 - 555 299 09 
? www.motorservicedezeeuw.nl
 
? Volg ons op Instagram Motorservice_dezeeuw 
? Uw droommotor is dichterbij dan u denkt !
 

Motorservice De Zeeuw
Knibbelweg 73E-5
2761JC Zevenhuizen
06 55529909
motorservicedezeeuw@gmail.com



We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Opties en Accessoires:
Akrapovic uitlaat, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Comfort zadels, Cruise control, Handvatverwarming, Korte kentekenplaathouder, Kuipruit, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, Led knipperlichten, LED koplampen, Quickshifter, Sportuitlaat, Sport uitlaat, Usb lader, Val protectie, Verstelbare rem en koppeling handels, Windscherm, ASR




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Motorservice de Zeeuw
Knibbelweg 73 E 5
Zevenhuizen
Plan de route
0655529909
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Commando" betekent: Letterlijk stoottroepen De Norton Commando Interstate 750 en de Norton Commando 850 waren de laatste zware viertakt twins die door de AMC/Norton-Villiers-fabrieken werden uitgebracht. De Commando 750 werd in 1967 gepresenteerd op de motorshow van Earls Court in London. Voor de Commando werd niet langer gebruikgemaakt van het roemruchte Featherbedframe. De grootste moeilijkheid bij het ontwerpen van dit model bestond uit het elimineren van de motortrillingen. De oplossing werd niet gezocht in een verbeterde versie van het al bestaande motorblok, maar in de toepassing van silent-blocks, rubberen dempingsbussen tussen motorblok en frame. Op zich geen onbekend verschijnsel in de motorwereld, maar in die vorm niet eerder toegepast en door Norton het Isolastic System genoemd. De fabriek had hoge verwachtingen van haar superbike op de Amerikaanse markt. De prestaties en de betrouwbaarheid vielen echter tegen, vooral vergeleken met die van de sterk in opkomst zijnde Japanse merken. De hoofdlagers van de krukas bleken niet bestand tegen het grote vermogen. Er kwamen ongeveer evenveel garantieclaims als er Commandos werden geproduceerd. De verkoopcijfers bleven ver onder de verwachtingen en daardoor ging Norton ten onder. In oktober 1977 werd de productie van de Commando stopgezet. Het Norton-logo wordt momenteel gebruikt op een wankelmotorfiets, die slechts op zeer beperkte schaal aftrek vindt. De Engelse gemotoriseerde politie heeft een aantal van deze Nortons in gebruik.
© 2000 - 2026 Motoroccasion