Nieuwsbrief:

YAMAHA  TENERE 700 - 2026

Bouwjaar:
2026
Kleur:
ICON BLUE
Vermogen:
Teller:
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
yamaha - tenere-700
yamaha - tenere-700
yamaha - tenere-700
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Garantie: Yamaha garantie 3+2
EU verantwoordelijke: Yamaha Motor Europe N.V. Koolhovenlaan 101 1119 NC Schiphol-Rijk, NL +31 20 2061538 https://www.yamaha-motor.eu/ klantenservice@yamaha-motor.nl

De Yamaha Ténéré 700 Icon Blue is bij Termaat Motoren uit voorraad leverbaar

Chase the Next Horizon

De Ténéré 700 wordt aangedreven door Yamaha’s bekroonde 690 cc CP2-motorblok, dat speciaal voor dit model is getuned en afgesteld. De 2025 Ténéré 700 is nu uitgerust met de YCC-T elektronische gashendel en introduceert een reeks functies om de rijervaring aan te passen aan alle omstandigheden, waaronder twee rijmodi, Sport en Explorer, die je de mogelijkheid geven om het beste vermogen en koppel te kiezen voor jouw rijbehoeften. ABS en TCS kunnen ook worden uitgeschakeld om je totale controle te geven, wat vooral handig is op onverharde oppervlakken. Geen enkele andere Adventure-motorfiets levert zo’n holistische balans van vermogen en controle: een rallymachine die is ontworpen om alles aan te kunnen.

Het nieuwste solide stalen chassis van de Ténéré 700 is robuust, verbeterd en ontworpen om een gecontroleerde en boeiende rit te bieden in uiteenlopende omgevingen. De verstelbare hoge wielophanging en grote spaakwielen dragen bij aan een grote grondspeling en een imponerende rijpositie, die zowel op de weg als in het terrein goed tot zijn recht komt, of je nu voor een staande of zittende positie kiest. Het opvallende lichtgewicht kuipwerk is ontworpen om je te beschermen tegen de slechtste weersomstandigheden, terwijl een uitgebreid 6,3” TFT dashboard je in één oogopslag alle essentiële informatie biedt die je nodig hebt.

Verkrijgbaar in de kleuren Icon Blue en Frozen Titanium

Inclusief kosten rijklaar maken, 3+2 jaar fabrieksgarantie en road assist.

Termaat Motoren, jouw Yamaha Specialist

= Bedrijfsinformatie =

Termaat motoren, al meer dan 80 jaar leverancier van motorplezier ! Wij hebben echt alles ! Verkoop nieuwe en gebruikte motorfietsen, onderhoud en reparatie en natuurlijk alle soorten motorkleding van top tot teen.Ook voor onderdelen en accessoires ga je naar Termaat motoren in Nijmegen !




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Termaat Motoren
Hertogstraat 74
Nijmegen
Plan de route
024-3229575
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: APRILIA in 1985 - In 1985 werd een overeenkomst bereikt met het Zwitserse bedrijf Rotax voor de levering van motorblokken en hoewel dit het laatste jaar was dat het bedrijf officieel participeerde in de motorcross lanceerde men nog wel de ETX in 125 cc end 350 cc versies. Ivano Beggio had een diepgeworteld vertrouwen in de kracht en capaciteiten van zijn machines om de jongere motorrijders in de gehele wereld te kunnen overtuigen. Aprilia experimenteerde in die tijd ook volop met kleuren en verftechnieken.
© 2000 - 2026 Motoroccasion