Nieuwsbrief:

YAMAHA  X MAX 300 TECH MAX - 2021

Bouwjaar:
2021
Kleur:
Grijs
Vermogen:
Teller:
940 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
yamaha - x-max-300-tech-max
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

YAMAHA XMAX 300 TECH MAX
26-08-2021 | 940 km

Zeer complete en in absolute nieuwstaat verkerende Yamaha XMAX 300 Tech MAX in stijlvolle grijze uitvoering. Deze luxe motorscooter combineert een krachtige en soepele 292 cc eencilinder met uitstekend comfort, veel praktische ruimte en een hoogwaardige afwerking. Deze origineel Nederlands geleverde XMAX is afkomstig van de 1e eigenaar en heeft werkelijk slechts 940 km gereden – een unieke kans voor wie een vrijwel nieuwe XMAX zoekt.

Wegens gezondheidsomstandigheden heeft de 1e eigenaar nauwelijks met de scooter kunnen rijden, waardoor de kilometerstand uitzonderlijk laag is gebleven. Zowel technisch als optisch verkeert deze Yamaha dan ook in absolute nieuwstaat en is nauwelijks van nieuw te onderscheiden.

De Tech MAX-uitvoering vormt de meest luxe uitvoering binnen de XMAX-serie en is voorzien van een hoogwaardige afwerking en uitgebreide comfortuitrusting. ABS, traction control en LED-verlichting zorgen voor extra veiligheid, terwijl Smart Key, keyless start en het verstelbare windscherm het dagelijkse gebruik bijzonder comfortabel maken. Daarnaast is deze XMAX voorzien van een extra hoog windscherm voor nog meer bescherming tijdens langere ritten.

Opties & uitrusting:

  • ABS remsysteem

  • Traction Control

  • Smart Key

  • Keyless start

  • LED achterlicht

  • LED koplamp

  • 12V aansluiting

  • Verstelbaar windscherm

  • Tech MAX uitvoering

  • Hoog windscherm

Met zijn extreem lage kilometerstand van slechts 940 km, luxe Tech MAX-uitvoering, origineel Nederlandse levering en afkomst van de 1e eigenaar is dit een uitzonderlijk mooie Yamaha XMAX 300. Een ideale motorscooter voor woon-werkverkeer, dagelijks gebruik én langere ritten, waarbij comfort, uitstraling en gebruiksgemak perfect samenkomen – en dat alles in absolute nieuwstaat.

Je bent van harte welkom om deze Yamaha XMAX 300 Tech MAX bij ons te komen bekijken. De koffie of thee staat klaar en uiteraard is een proefrit mogelijk. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een afspraak te maken.

  • .
    MOTOR ARENA
    Dubloen 14
    5751 PX Deurne
    Tel: 0493-750331
    Whatsapp: 06-20351867

    (Telefonisch bereikbaar van Ma t/m VR van 9:00u t/m 21:00u en Zaterdag van 10:00u t/m 17:00u)

    Openingstijden:

    Maandag: OP AFSPRAAK
    Dinsdag: OP AFSPRAAK
    Woensdag: OP AFSPRAAK
    Donderdag: 09:00u t/m 18:00u
    Vrijdag: 09:00u t/m 18:00u
    Zaterdag: 10:00u t/m 17:00u

    Buiten de aangegeven openingstijden is een afspraak maken mogelijk.

    Disclaimer:
    De informatie in deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of tussentijdse wijzigingen. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Wij adviseren geïnteresseerden altijd om zelf de gegevens te verifiëren en bij twijfel contact met ons op te nemen.


    .


  • INRUIL:
    Inruil van een MOTOR en/of AUTO is mogelijk. Voor een indicatie mag u altijd even bellen, mailen of een whatsapp sturen.

    GARANTIE:
    Op alle nieuwe motoren wordt tenminste 2 jaar fabrieksgarantie gegeven. Dus op gebruikte motoren jonger dan 24 maanden zit nog de resterende fabrieksgarantie.

    Op alle motoren ouder dan 2 jaar wordt 3 maanden GARANTIE gegeven zonder meerprijs (garantievoorwaarden staan op onze website)

    Uitbreiden van garantie t/m 12 maanden is in bijna alle gevallen mogelijk in de vorm van Premium Garantie Pakketten (zie onze website)
     

    FINANCIERING, GEEN PROBLEEM !!
    Wij regelen dit via Numotorrijden.nl. Vaak kun je boetevrij aflossen, is geen aanbetaling nodig en kijken we gewoon wat het beste bij jou past.

    Heb je vragen of wil je weten wat er mogelijk is? Stuur gerust even een berichtje of bel ons even – helemaal vrijblijvend.


    .

Opties en Accessoires:
ABS, In hoogte verstelbare ruit, Keyless Ride, LED Achterlicht, LED Koplamp, Tractioncontrol, TECH MAX uitvoering, Hoog windscherm,




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Motor Arena
Dubloen 14
Deurne
Plan de route
0493-750331
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Black box" betekent: Aanduiding voor een mysterieus electronisch doosje op de motorfiets. In veel gevallen betreft het de electronische ontsteking. Er kunnen ook andere electronische circuits die in het elektrische systeem van moderne motorfietsen zijn ver­ werkt mee worden bedoeld, zoals spanningsregelaars en clignoteurschakelingen. De typering black box geeft aan dat van de buitenkant niet kan worden waargenomen wat binnenin het doosje gebeurt. Vaak is het een in polyester ingegoten unit die niet kan worden geopend om reparaties te verrichten maar bij problemen in zijn geheel dient te wordt vervangen.
© 2000 - 2026 Motoroccasion