Nieuwsbrief:

YAMAHA  XT 660 R - 2015

Bouwjaar:
2015
Kleur:
Zwart/groen
Vermogen:
35 kW
Teller:
22.985 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
MotorGarantie 3 maanden
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
yamaha - xt-660-r
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
  • * Zeggen de foto's van de motor nog niet genoeg, kijk dan bij ons op de website daar is een kort filmpje te zien van deze motor, vergeet de instellingen van youtube niet op 4K te zetten.

    * Na bezichtiging en betaling is het uiteraard ook mogelijk om tegen betaling de motor bij u thuis af te leveren.

    * Bent u nieuwsgierig geworden of heeft u meer vragen over deze motor? Bel ons gerust of kom gezellig langs bij ons in de   showroom.

    * 10 dagen gratis ALL RISK verzekering van CombiMotors.

    * Financierings mogelijkheden via Nu Motorrijden.

    * Wij leveren onze motoren af met een complete aflevercheck en vaak met 3, 6 of 12 maanden garantie.

    * Vaak dezelfde dag nog weg rijden op u nieuwe motor.

     

Opties en Accessoires:
10 dagen gratis all risk verzekering, 3 maanden garantie, 35 kw, A2 rijbewijs, Akrapovic demper, Alarmverlichting, Bagagerek, belly pan, handkappen, kentekenplaat houder, mini knipperlichten, val blokken, valbeugels




Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
Domburg Motoren Nieuwkoop
Transportweg 15
Nieuwkoop
Plan de route
0172-572110
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: TRIUMPH in 1983 - De Meriden schuld bereikt in 1980 de 2 miljoen pond. In oktober scheld de Britse regering Triumph een schuld kwijt van 8,4 miljoen pond maar laat een schuld openstaan van nog een twee miljoen pond aan de Britain's Export Credit Guarantee Dept. Triumph gaat in de volgende jaren met verschillende modellen experimenteren maar de schulden zijn niet meer weg te werken. De productie van de Bonneville werd gestaakt in 1983 doordat het bedrijf in de herfst failliet raakt. In hetzelfde jaar flirt de pennyloze firma met een overname van de Hesketh motorfiets. Sterker nog, men neemt een Hesketh model en verkoopt deze met Triumph emblemen erop.
© 2000 - 2026 Motoroccasion