Nieuwsbrief:

DUCATI  PANIGALE V4 SP - 2022

Bouwjaar:
2022
Kleur:
ZWART
Vermogen:
157 kW
Teller:
2.217 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
ducati - panigale-v4-sp
ducati - panigale-v4-sp
ducati - panigale-v4-sp
ducati - panigale-v4-sp
ducati - panigale-v4-sp
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Garantie: Anders

De Panigale V4 SP is de sportievere uitvoering van de Panigale V4. Dat uit zich in een veelvoud aan carbonfiber onderdelen, die het gewicht naar 173 kg brengen, alsmede aerodynamische winglets, want dat is mode. Ook zijn er technische aanpassingen. Zo is de natte platenkoppeling vervangen door een droge en is de aandrijfketting smaller en lichter. Daarnaast zijn de wielen vervaardigd uit het superlichte carbonfiber. De 330mm-remschijven worden in de tang genomen door Brembo Stylema remklauwen. Verder heeft de V4 SP volledig instelbare Rizoma voetsteunen.

Nieuw door ons geleverd en onderhouden. Wordt geleverd inclusief benodigd onderhoud en 12 maanden garantie. Prijs is inclusief BTW.

= Bedrijfsinformatie =

Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Ducati Zaltbommel
Schimminck 6
Zaltbommel
Plan de route
0418-513521
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Motorfreak" betekent: Freak is Engels voor een zonderling o f excentriekeling. Wie bezeten is van motorfietsen en een monomane belangstelling en verzamelwoede aan de dag legt voor alles wat met motorfietsen te maken heeft, wordt als motorfreak betiteld. De ware motorfreak heeft zijn motorfiets in de huiskamer staan, drinkt uit bekers of bierpullen met de opdruk van zijn geliefde merk en beschikt over een aansteker, portefeuille, T-shirts en posters waarop het logo of een afbeelding van zijn favoriete motorfiets prijkt. De motorfiets en alles wat daarmee samenhangt is voor de motorfreak een haast religieuze aangelegenheid geworden. De motorfreak trouwt op de motor en voor de kinderen wordt een zijspan aangeschaft.
© 2000 - 2026 Motoroccasion