Nieuwsbrief:

HARLEY-DAVIDSON  PAN AMERICA 1250 SPECIAL - 2025

Bouwjaar:
2025
Kleur:
Zwart
Vermogen:
112 kW
Teller:
824 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
harley-davidson - pan-america-1250-special
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Harley-Davidson Pan America Special uit 2025, met slechts 824 km op de teller. Nieuwstaat. BTW-motorfiets, BTW verrekenbaar voor zakelijke kopers. Afkomstig van de eerste eigenaar. Feitelijk een nieuwe motor zonder de nieuwprijs, en met de resterende Harley-fabrieksgarantie.

Aangedreven door het 1.252 cc Revolution Max 1250 V-twin-blok, het moderne DOHC-blok dat Harley speciaal voor het adventure-segment ontwikkelde. Goed voor 152 pk en 128 Nm, gekoppeld aan een 6-traps versnellingsbak. De Pan America Special is de premium-uitvoering met semi-actieve Showa-vering, uitgebreide elektronica en de complete adventure-uitrusting.

Standaarduitrusting Special: semi-actieve Showa-vering met adaptive ride height, IMU-gebaseerde bochten-ABS, bochten-tractiecontrole, drag-torque slip control, hill hold control, meerdere rijmodi (Road, Sport, Rain, Off-Road, Off-Road Plus, Custom), TFT-kleurenscherm met connectiviteit, volledig LED-verlichting met adaptive cornering headlight en handvatverwarming.

Highlights:
- Bouwjaar 2025, slechts 824 km
- BTW-motorfiets
- Nieuwstaat
- Afkomstig van de eerste eigenaar
- 1.252 cc Revolution Max 1250 V-twin, 152 pk, 128 Nm
- Pan America Special-uitvoering
- Semi-actieve Showa-vering met adaptive ride height
- IMU-gebaseerde bochten-ABS en bochten-tractiecontrole
- Zes rijmodi inclusief Off-Road en Off-Road Plus
- Adaptive cornering headlight
- Handvatverwarming standaard
- TFT-kleurenscherm met connectiviteit
- Resterende Harley-Davidson fabrieksgarantie

Kom deze Harley-Davidson Pan America Special bekijken in onze showroom in Zwolle of neem contact op voor een proefrit.

Deze advertentie is met zorg samengesteld op basis van beschikbare informatie. Aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Bij afwijkingen of vragen neem je contact op met Lowlands Biker Store in Zwolle.
  • ------

    Lowlands Biker Store in Zwolle.

    2400 m2 motorplezier en gezelligheid! Ruim aanbod van Indian Motorcycle, Harley Davidson, Triumph Motorcycles, Royal Enfield, CFMoto, Moto Guzzi en Aprilia motoren. 

    - Official Dealer Indian Motorcycle
    - Official Dealer Royal Enfield (Flagship Store)
    - Official Dealer Triumph Motorcycles
    - Official Dealer CFMoto
    - Official Dealer Moto Guzzi
    - Official Dealer Aprilia


    Tel: 038-4211701 Whatsapp: 06-28452169

    OPENINGSTIJDEN:
    Maandag:
    Op afspraak
    Dinsdag: 09.00 - 18.00
    Woensdag: 09.00 - 18.00
    Donderdag: 09.00 - 18.00
    Vrijdag: 09.00 - 18.00
    Zaterdag: 09.00 - 17.00
    Zondag: Gesloten





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Lowlands Biker Store
Katwolderweg 3
Zwolle
Plan de route
038 4211701
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: DUCATI in 1999 - Ducati gooit daarbij ook de bedrijfsstrategie om en gaat van een productiegericht bedrijf om naar een entertainment leverend bedrijf. Men levert nu een motorrijervaring, opgebouwd rondom de eigen technisch hoogstaande producten waarbij ook gebruik wordt gemaakt van de (race)historie, accessoires en toebehoren. Ook word er een lijn met kleding en merchandise opgezet. Het eerste World Ducati Weekend onderstreept de nieuw ingeslagen weg van de Ducati Community en brengt in Misano 10,000 Ducatisten van over de gehele wereld bij elkaar. Het uitluiden van het oude millenium doet Ducati door op 24 maart 1999 naar de beurs te gaan met de Ducati Motor Holding bij de New York en Milan Stock Exchanges.
© 2000 - 2026 Motoroccasion