Nieuwsbrief:

HONDA  CBF 1000 - 2006

Garantie: Nee
50781 Km
Oranje
honda - cbf-1000
honda - cbf-1000
honda - cbf-1000
honda - cbf-1000
honda - cbf-1000
honda - cbf-1000
honda - cbf-1000
honda - cbf-1000
honda - cbf-1000
honda - cbf-1000
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

Te koop: Honda CBF 1000 (2006) – €3500
• Bouwjaar: 2006
• Kilometerstand: 50.781 km
• Bronzen kleur – nette en stoere uitstraling
• 998cc viercilinder – krachtig en soepel
• Halve kuip – goede windbescherming
• Inclusief topkoffer – handige extra bagageruimte
• Comfortabele allround tourmotor
• Goed onderhouden en rijklaar (begin mei een beurt gehad)

Meer info? Stuur gerust een bericht!

  • -----

    Wij zijn doorlopend op zoek naar vooral BMW-motorfietsen van alle modellen en bouwjaren. (Maar ook andere merken kunt u uiteraard bij ons aanbieden!) Lang stilgestaan, defect, of geschikt voor onderdelen? Geen probleem! Wij ontvangen graag uw aanbod.

    Daarnaast bieden wij altijd ongeveer 40 diverse modellen low-budget BMW-motoren aan. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.

    Ook voor motoronderhoud en reparaties bent u bij ons aan het juiste adres.
     

    Onze gegevens:
    SWIFT MOTOREN B.V.
    Zeno van Citiumstraat 4
    1349 GK Almere
    📧 info@swiftmotoren.nl
    📞 036-5255590

    Openingstijden:

    Dinsdag t/m vrijdag: 09:00 - 18:00 uur
    Zaterdag: 09:00 - 17:00 uur

    Bel of mail vrijblijvend!






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Swift Motoren B.V.
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: YAMAHA in 2013 - Yamaha Motor Nederland heeft voor bezitters van een Yamaha-motorfiets de Build Your Own competitie opgezet om zo andere motorrijders te laten zien wat hun interpretatie van het nieuwe Sport Heritage segment is. Yamaha laat de schitterende XV 950 aan de fantasie van de koper over en leent zich uitstekend voor aanpassing naar persoonlijke smaak. Niet alleen de nieuwe XV950 serie, maar ook de andere modellen uit het Sport Heritage segment kunnen volledig naar eigen smaak “aangekleed” worden. Denk hierbij aan de VMAX, de XJR1300 en terug van weggeweest, de Yamaha SR 400. Hiervoor heeft Yamaha een compleet assortiment aan originele accessoires ontwikkeld, waarmee deze en meerdere Yamaha-modellen naar eigen inzicht zijn te personalizeren.
© 2000 - 2025 Motoroccasion