Nieuwsbrief:

HONDA  CBF 600 S ABS - 2006

Bouwjaar:
2006
Kleur:
Zwart
Vermogen:
57 kW
Teller:
43.964 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
honda - cbf-600-s-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
 
Te koop aangeboden een mooie originele honda cbf600sa in de kleur zwart:
  • dunlop bandenset
  • originele spiegels
  • originele demper
  • tankpad
  • originele knipperlichten
  • mooie originele motor
  • getint kuipruit
  • ABS
  • goed onderhouden
  • Vloeistoffen en slijtagedelen zeer goed
  • Motor loopt en rijdt zeer goed
  • Zie foto's voor meer opties!

een mooie honda cbf600sa die er zowel optisch als technisch netjes bij staat de motor staat klaar voor de volgende liefhebber


 
  • Ben je geïnteresseerd en wil je de motor van dichtbij bekijken? Neem gerust en vrijblijvend contact op voor een bezichtiging of proefrit.

    _______________________________________________________________________________________________________________________________________________
  • Welkom bij Meester Motorsport

    De plek waar de passie voor motoren en de klanttevredenheid altijd voorop staan!  Met meer dan 15 jaar ervaring in de motorbranche en een uitgebreide kennis van motoren, doen wij er alles aan om jou te helpen de motor van je dromen te vinden.
    Daarnaast kun je bij ons ook terecht voor het verkopen of inruilen van je motor, evenals voor financiering en verzekering.
    Bekijk ons volledige aanbod motoren en diensten op www.meestermotorsport.nl

    Wij zijn zeven dagen per week geopend op afspraak. Hierdoor bent je niet gebonden aan openingstijden en kunt je ook in de avond bij ons terecht. Een afspraak maken kan eenvoudig via telefoon, e-mail of WhatsApp. Wij reserveren geen motoren, dus wees er optijd bij!

    - Tenaamstelling/vrijwaring
    - Gratis 10 dagen All-Risk verzekering
    - Proefrit is altijd mogelijk
    - Vandaag kopen = vandaag rijden!
    - Zeven dagen per week geopend op afspraak


    Wij zijn bereikbaar via:
    Telefoon: +31642056891
    WhatsApp: +31642056891
    E-mail: info@meestermotorsport.nl

    Meester Motorsport
    De Kronkels 9B
    3752LM Bunschoten-Spakenburg






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Meester Motorsport
De Kronkels 9B
Bunschoten-Spakenburg
Plan de route
06-42056891
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: BMW in 1976 - De /7-serie sloeg in 1976 in als een bom. Dat lag eigenlijk aan slechts één model: de R 100 RS, de eerste motorfiets die vanaf de fabriek al van een stroomlijnkuip was voorzien. Deze was bovendien in de windtunnel ontwikkeld en voorzien van allerlei zeer moderne snufjes, zoals een kwartsklokje en zelfs een controlelampje om te waarschuwen voor versleten remblokken. Het was een sportief toermodel, dat in 1978 een meer toeristisch broertje kreeg in de vorm van de R 100 RT.
© 2000 - 2026 Motoroccasion