Nieuwsbrief:

SHERCO  125 SE-R - 2021

Garantie: Ja
4850 Km
Blauw
sherco - 125-se-r
sherco - 125-se-r
sherco - 125-se-r
sherco - 125-se-r
sherco - 125-se-r
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Voor een A1 rijbewijs is er niks gavers dan deze dikke 125 2t. Hij is motorisch nageken en heeft net een beurt gehad, ook had de vorige eigenaar vlak voor verkoop er een gloednieuwe zuiger in gemonteerd.
Hij heeft een lage kilometer stand van maar 4850 en komt uit 2021. Het is dus nog een erg jonge en weinig gebruikte motor. Ook zitten er dus weinig gebruikssporen op.
Qua opties zitten er handbeugels incl. kappen op en velgrandstickers. Alles anders dan dat is nog compleet orgineel.

Interesse, Stuur ons een bericht, mail, bellen kan natuurlijk ook of kom gezellig langs!




Deze motor is geschikt voor A1 rijbewijs.
Femon Parts
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Ride control" betekent: Wrijvingsschokdemper op de girder of springer voorvork, voor de Tweede Wereldoorlog bijvoorbeeld op Engelse motorfietsen toegepast. Met de komst van de hydraulisch gedempte voorvork verdween de ride control.
© 2000 - 2025 Motoroccasion