Nieuwsbrief:

SUZUKI  GSX-R 750 - 2011

Bouwjaar:
2011
Kleur:
Bruin metallic
Vermogen:
35 kW
Teller:
37.544 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Te koop! Deze prachige Suzuki GSX-R 750 in een prachtige bruin metallic kleurstelling van Suzuki. De motor heeft op het moment 37xxx op de teller, is zojuist voorzien van groot onderhoud waaronder ook een nieuwe stator en spanningsregelaar (gaan vaak defect bij deze modellen). 

Daarnaast zit er ook:
- Nieuwe motorolie
- Nieuwe olie filter
- Nieuwe luchtfilter
- Nieuwe bougies

Qua opties is die vrij standaard op het volgende na:
- Yoshimura einddemper
- Cat delete

Verder zijn alle slijtage onderdelen in zo goed als nieuwe staat en is hij dus klaar voor het motor seizoen.


 
  • De motor staat op 35kw papieren, dezelfde verzekeringskosten als een a2-categorie!
  • Deze motor wordt standaard geleverd met drie maanden garantie!

  • Levering is mogelijk door heel Nederland. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.
     

  • Een bezichtiging en proefrit is mogelijk in Susteren, neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact op via een bericht op marktplaats of WhatsApp ons op 0615452108 of voor nummers uit het buitenland +31 615452108





Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
BikerFun
Rafaelweg 23
Susteren
Plan de route
06-15452108
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Metisse" betekent: De broers Don en Derek Rickman, zelf motocrossers, plaatsten in de jaren zestig het motorblok van een Triumph viertakt twin in een zelfbouwframe en noemden die creatie Rickman Metisse. De naam Metisse is afgeleid van het Franse métisse, dat van gemengd ras of bastaard betekent. De Metisse crossmotorfiets werd op kleine schaal gemaakt. Toen de viertakt op de crossterreinen werd verdrongen door de tweetakt, richtten de broers Rickman zich op de bouw van complete motorfietsen voor op de weg en op racemotoren. Ook brachten zij in samenwerking met Weslake een opvoerset voor BSA en Triumph.
© 2000 - 2026 Motoroccasion