De Yamaha FZS 1000 Fazer uit 2003 is een motor die zijn reputatie ruimschoots heeft verdiend. Met 52.105 kilometer op de teller heeft deze Fazer een leven geleid, maar hij staat er netjes bij en is klaar voor een nieuwe eigenaar. Een eerlijke, goed onderhouden machine zonder fratsen.
De FZS 1000 was in zijn tijd een benchmark in het sporttourer-segment, en dat is nog steeds te merken. De viercilinder inline-vier levert krachtig en lineair vermogen, voelt nooit nerveus aan en trekt soepel door tot hoge toerentallen. Het halfkuip-ontwerp biedt reële bescherming op langere ritten, terwijl de rijpositie actief genoeg blijft voor wie het ook op kortere afstanden naar z'n zin wil hebben. Een veelzijdige motor die woon-werkverkeer en weekendritten even serieus neemt.
Highlights - Yamaha FZS 1000 Fazer, bouwjaar 2003
- 52.105 kilometer
- Nette staat
- Krachtige en betrouwbare 998cc inline-vier
- Sporttourer met praktisch halfkuip
Interesse in deze Fazer? Kom gerust langs voor een bezichtiging bij Lowlands Biker Store in Zwolle, of neem contact met ons op voor meer informatie.
Deze advertentie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare informatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Bij afwijkingen of vragen kunt u contact opnemen met Lowlands Biker Store Zwolle.- ------
Lowlands Biker Store in Zwolle.
2400 m2 motorplezier en gezelligheid! Ruim aanbod van Indian Motorcycle, Harley Davidson, Triumph Motorcycles, Royal Enfield, CFMoto, Moto Guzzi en Aprilia motoren.
- Official Dealer Indian Motorcycle
- Official Dealer Royal Enfield (Flagship Store)
- Official Dealer Triumph Motorcycles
- Official Dealer CFMoto
- Official Dealer Moto Guzzi
- Official Dealer Aprilia
Tel: 038-4211701 Whatsapp: 06-28452169
OPENINGSTIJDEN:
Maandag: Op afspraak
Dinsdag: 09.00 - 18.00
Woensdag: 09.00 - 18.00
Donderdag: 09.00 - 18.00
Vrijdag: 09.00 - 18.00
Zaterdag: 09.00 - 17.00
Zondag: Gesloten
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
| Dealerschappen: INDIAN, PIAGGIO |
Als Officieel dealer van Indian en de verkoop van Harley Davidson motoren is de passie voor amerikaanse motoren duidelijk.
Een nog grotere passie is het customizen van deze motoren. Wij bouwen deze unieke motoren in onze werkplaats in Zwolle. Daarnaast helpen wij u graag bij het realiseren van uw ideeën. Heeft u een specifiek ontwerp in het hoofd? Of het nu gaat om een Bagger, Mexican style, een cafe racer of een andere trend, we maken het graag voor je! Soms moet je echter een motor ook gewoon origineel laten.
Ook verzorgen wij graag voor u het onderhoud, spuitwerk en bijvoorbeeld het herstellen van schade. Wij beschikken over een goed uitgeruste werkplaats en meer dan 20 jaar ervaring in reparatie en onderhoud.