Nieuwsbrief:

YAMAHA  MT 07 ABS - 2016

Bouwjaar:
2016
Kleur:
Silver
Vermogen:
35 kW
Teller:
24.800 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
yamaha - mt-07-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Bij deze in de verkoop een leuke speelse Yamaha MT-07 uit 2016 met maar liefst 24802 kilometer gelopen! Hij staat op 35kw papieren en dus geschikt voor het A2 rijbewijs! De motor heeft wat lichte gebruikersporen maar ziet er echt nog netjes uit voor zijn leeftijd. 

Voor verkoop (bij 24802km) is de motor voorzien van:
- Nieuwe voor- en achterband
- Nieuwe motor olie
- Nieuwe olie filter
- Nieuwe luchtfilter
- Nieuwe NGK boegies
- Nieuwe remvloeistof voor- en achter
- Algemene inspectie

Ook beschikt de motor over de volgende opties / extra's:
- Dominator uitlaat
- ABS
- Verkort kentekenplaathouder
- Radiator bescherming
- Engine Covers
- Ophang bobbines voor een paddockstand

 
  • Deze motor wordt standaard geleverd met drie maanden garantie!
     

  • Een bezichtiging en proefrit is mogelijk in Susteren, neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact op via een bericht op marktplaats of WhatsApp ons op 0615452108 of voor nummers uit het buitenland +31 615452108
     
  • Levering is mogelijk door heel Nederland. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.
     

  • Indien wij de occasion die u zoekt niet aanbieden, neem dan contact met ons op. Wij kunnen op aanvraag op zoek gaan naar een motor die bij u past! Zowel volledig A als A2 motoren.





Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
BikerFun
Rafaelweg 23
Susteren
Plan de route
06-15452108
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: YAMAHA in 1953 - In 1953 was Genichi op zoek naar een efficiƫntere manier om de metaalbewerking en de machineproductie te gebruiken naast het vervaardigen van vliegtuigpropellers. Terugkijkend op de oprichting van de Yamaha Motor Company zei Genichi:" Het gehele bedrijf was gezond en ook financieel was er ruimte om te investeren. Ik voelde daarbij ook een noodzaak dit in een andere branche te doen. Dus deed ik wat onderzoek." Hij onderzocht verschillende producten waaronder naaimachines, auto-onderdelen, scooters, driewielers en motorfietsen. De grootte van de markt en de geringe concurrentie deden hem besluiten om motorfietsen te gaan produceren. Toen hem gevraagd werd naar deze beslissing vertelde hij: "Ik heb mijn R&D divisiechef en andere managers erop uit gestuurd om de toonaangevende bedrijven in het land te bezoeken. Zij kwamen terug met de beoordeling dat er nog volop mogelijkheden waren ondanks onze late toetreding tot deze markt. Ik wilde niet onvoorbereid de motorfietsenbusiness betreden. Zodoende hebben we enige tijd langs Duitse fabrikanten getoerd voordat we een 125 cc motorfiets lanceerden. Ik heb gedurende de Europese tour die volgde ook veel geleerd over het bouwen van een motorfiets. Er werd zoveel mogelijk onderzoek gedaan om onszelf ervan te verzekeren dat we klaar waren voor de klus. Toen we daar zeker van waren zijn we gestart''.
© 2000 - 2026 Motoroccasion