Nieuwsbrief:

YAMAHA  MT 07 - 2026

Bouwjaar:
2026
Kleur:
ICON BLUE
Vermogen:
Teller:
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
yamaha - mt-07
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Garantie: Yamaha garantie 3+2
EU verantwoordelijke: Yamaha Motor Europe N.V. Koolhovenlaan 101 1119 NC Schiphol-Rijk, NL +31 20 2061538 https://www.yamaha-motor.eu/ klantenservice@yamaha-motor.nl

Dawn of a New Darkness

De nieuwste MT-07 heeft de hoogste specificaties tot nu toe, inclusief radiaal gemonteerde voorremklauwen, 41 mm omgekeerde vork en lichtgewicht SpinForged wielen. Dit draagt bij aan een motorfiets met een verhoogd wendbaarheidsniveau. Tegelijkertijd zorgt de innovatieve akoestische versterkingstechnologie voor een optimaal inlaatgeluid en het beroemde CP2-gebrul ontketent de meest bijzondere en meeslepende rit ooit.

Het compacte nieuwe uiterlijk belichaamt perfect het uitgeklede karakter van de MT-07, met een herziene en meer imponerende zithouding en een onderscheidende identiteit die wordt aangedreven door de minimalistische LED-koplampunit. Met techniek en styling in perfecte harmonie, is er niets toegevoegd aan de MT-07 tenzij het echt iets toevoegt aan de rijervaring. Het resultaat is een motorfiets die wendbaar is en toch krachtig presteert, waardoor de Dark Side of Japan-attitude naar een heel nieuw niveau wordt getild.

Leverbaar in de kleuren; Ice Storm, Icon Blue en Tech Black

Ook leverbaar in vol vermogen uitvoering.

Ook leverbaar in Y-AMT: Yamaha Automated Manual Transmission ( € 9799,-)

Inclusief afleveringskosten, 3+2 jaar fabrieksgarantie en road assist.

Termaat Motoren, jouw Yamaha Specialist

= Bedrijfsinformatie =

Termaat motoren, al meer dan 80 jaar leverancier van motorplezier ! Wij hebben echt alles ! Verkoop nieuwe en gebruikte motorfietsen, onderhoud en reparatie en natuurlijk alle soorten motorkleding van top tot teen.Ook voor onderdelen en accessoires ga je naar Termaat motoren in Nijmegen !




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Termaat Motoren
Hertogstraat 74
Nijmegen
Plan de route
024-3229575
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Bukkelen" betekent: Het oplopen van deuken en butsen op de velgranden wanneer met een lekke band wordt doorgereden. Motorjournalist F.W H . Emons schreef in zijn boek De Motorfiets uit 1917: ‘Rij nooit door op een lekke, lege band, want ge zult daardoor de binnenband vernielen èn uw velg bukkelen of kapotrijden'.
© 2000 - 2026 Motoroccasion