Nieuwsbrief:

YAMAHA  XSR 700 - 2023

Bouwjaar:
2023
Kleur:
BLACK METALLIC
Vermogen:
54 kW
Teller:
2.569 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
yamaha - xsr-700
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Garantie: Geen

IN NIEUWSTAAT VERKERENDE YAMAHA XSR 700 MET MAAR 2569KM OP DE TELLER.

= Bedrijfsinformatie =

.
Wij hebben vaste verkoopprijzen, echter wel inclusief kosten rijklaar maken, kleine beurt, 12 maanden volledige BOVAG garantie (Indien van toepassing), tenaamstellingskosten, volle tank en 10 dagen gratis All-risk verzekering (Niet op scooters).
Motoren onder de 3000,- euro worden verkocht zonder garantie en beurt en is inruil niet mogelijk.
.
Als u serieus belangstelling heeft voor een motor, dan kunnen wij via E-mail al een hel=boel samen afstemmen over een eventuele inruilmotor. Op het moment dat we over de inruilprijs eens zijn, plannen wij met u een afspraak in om de motor te komen bekijken en een eventuele proefrit te maken.
Bel ons voor een afspraak op 0522-443820 (Doorkiesnummer 1).
.
GEBBEN MOTOREN is de grootste Yamaha-exclusief dealer van Nederland met een historie die teruggaat naar 1936.
Bijna het hele segment nieuwe Yamaha's voor de weg (tevens als demo), cross, enduro, atv en bromfietsen staat op voorraad. Gebben onderscheidt zich door zijn zeer klantvriendelijke en service gerichte manier van werken waarin bijna niets onmogelijk is en wij zorgen daardoor voor zorgeloos rijplezier. Kijk zeker een keer op onze site www.gebbenmotoren.nl naar onze grote voorraad kwaliteits occassions van alle merken en neem een kijkje in onze zeer goed uitgeruste werkplaats , eventuele aanbiedingen in onze zeer uitgebreide kledingshop en onderdelen/accessoires afdeling.
Graag tot ziens ook al is het alleen voor een lekker bakkie koffie.
Opties en Accessoires:
ABS, Traction control




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Gebben Motoren
Industrieweg 25
Rogat
Plan de route
0522-443820
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: HONDA in 2010 - De VFR1200F wordt geïntroduceerd. Hoewel het niet een sportmotor is zoals algemeen wel werd verwacht is het de eerste motor met DCT, dual clutch transmission, waardoor het schakelen met een knop mogelijk wordt. Een nieuwe innovatie op een wegmotor. Geïntroduceerd in het begin van 2009 als een 2010 model komt Honda met de chopper-geïnspireerde Fury. Aangedreven door een 1300cc V-Twin wijkt het af van de traditioneel conservatieve lijn van het bedrijf
© 2000 - 2025 Motoroccasion