Nieuwsbrief:

APRILIA  SL 750 SHIVER - 2011

Garantie: Ja
9304 Km
Rood
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
aprilia - sl-750-shiver
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf

APRILIA SL 750 SHIVER – Italiaanse stijl en krachtige V-twin prestaties

De Aprilia SL 750 Shiver uit 2011 is een sportieve naked bike met een karaktervolle 749cc V-twin motor die garant staat voor een meeslepende rijervaring. Dankzij de directe gasrespons, het sportieve rijwielgedeelte en het comfortabele zadel is de Shiver geschikt voor zowel dynamische ritten als dagelijks gebruik.

Met slechts 9.304 km op de teller is deze motor bijzonder weinig gebruikt en in uitstekende staat. De combinatie van Italiaanse design, krachtige prestaties en moderne techniek maakt deze Shiver een unieke keuze in het naked segment.

Waarom kiezen voor de Aprilia SL 750 Shiver?

  • 749cc V-twin motor met karakter en pit

  • Lage tellerstand: slechts 9.304 km

  • Sportief en wendbaar rijgedrag

  • Comfortabele zithouding en moderne styling

Prijs: € 5.489,-
Garantie: Ja

Locatie: Deventer, Smeenkhof 13
Contact: 0570-656006

Wil je de motor komen bekijken?
Bel van tevoren om de beschikbaarheid te controleren en teleurstellingen te voorkomen.

Proefrit aanvragen?
Neem contact op en ervaar zelf het sportieve karakter en comfort van de Aprilia SL 750 Shiver!

Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Wij behouden ons het recht voor op eventuele fouten of wijzigingen.






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Motorcentrum Deventer
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: AERMACCHI in 1955 - Behoorlijk tegenvallend was de daaropvolgende creatie, de 250 cc twin (twee 125s gekoppeld) die gefabriceerd werd in 1953 en 54. In 1955 ontwierp Tonti een recordbreker. Er werd in die dagen al gebruik gemaakt van windtunnels en andere faciliteiten en technieken die men vanuit hun vliegtuigkennis ook in deze industrie toepasten. De vliegtuigproductie had men in die dagen meer naar de civiele sector laten glijden. De recordbreker werd aangedreven met dubbele-OHC motoren met een 48 cc en 75 cc capaciteit. Dit was een voorbeeld van de eerste -vliegende sigaren- die erg laag waren en bijna 3 meter lang. Het motorblok werd achter de bestuurder geplaatst. De achterwaarts geplaatste cilinders werden onder een hoek van 20 graden geplaatst. De overmaat nokken werden met een ketting aangedreven. Boring en slag waren 44,5 bij 43 mm voor de grotere en 40 mm bij 39 mm voor de kleinere cilinder. En met een compressieverhouding van 10:1 was het vermogen een dikke 9 pk bij 11.000 toeren voor de 75 cc en 7 pk bij 12.000 toeren voor de 48 cc - behoorlijk goede cijfers wanneer je je bedenkt dat dit zich afspeelde in 1955 waarbij de brandstof in die tijd ook nog niet van de kwaliteit was die we nu kennen. Het motorblok, die was uitgerust met een oliebad smering, lag in lijn met een vier-versnellingen schakelbak. De eindaandrijving geschiedde met een ketting. Het gewicht was 97 kilogram, de velgdiameter 18 inch.
© 2000 - 2025 Motoroccasion