Nieuwsbrief:

SUZUKI  NEW INTRUDER M 800 - 2006

Bouwjaar:
2006
Kleur:
ZWART
Vermogen:
39 kW
Teller:
64.062 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Ja
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
suzuki - new-intruder-m-800
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Suzuki M800 Marauder — klassieke cruiser met karakter én betrouwbaarheid

Ben je op zoek naar een betrouwbare cruiser met relaxed rijgedrag en klassieke uitstraling? Dan is deze 2006 Suzuki M800 Marauder iets voor jou — sterk, onderhoudsarm en toegankelijk.

Met zijn 805?cc vloeistofgekoelde V?twin levert hij ongeveer 53?pk en 69?Nm koppel — genoeg voor soepel optrekken in de stad en ontspannen cruisen op de weg. De motor voelt krachtig aan bij lage toerentallen, ideaal voor comfortabel rijden, zonder dat je constant hoog in toeren hoeft te trappen.

De transmissie is een 5?versnellingsbak met directe overbrenging, en de cardanaandrijving (shaft drive) maakt onderhoud eenvoudig: geen gesmeer van kettingen, minder slijtage — en dus betrouwbaarder op de lange termijn.

De zithoogte van ca. 700 mm maakt de Marauder toegankelijk, zelfs voor rijders die liever laag bij de grond zitten. Dankzij het stabiele frame, de achtervering met instelbare veervoorspanning, en de 300 mm schijfrem vóór + trommelrem achter, biedt hij een comfortabele en stabiele rijervaring.

Met een tankinhoud van 15,5 liter rij je makkelijk een behoorlijk stuk — perfect voor toertochten of dagelijks gebruik. De afmetingen (lengte ca. 2370 mm, wielbasis 1655 mm) geven de motor een solide cruiser?gevoel: stabiel, met goede wegligging en comfortabel op langere ritten.

Kortom: deze Suzuki M800 Marauder is ideaal voor wie houdt van klassieke cruiser?stijl, betrouwbare techniek en een motor die zich leent voor ontspannen cruisen, woon?werk of toeren — zonder poespas, maar met karakter.
  • _____________________________________________
    Deze motor wordt u aangeboden door Joppen Motoren.
    Wij zijn al sinds 1978 dé fullservice motorspeciaalzaak voor zowel gebruikte als nieuwe motoren. Mocht u interesse hebben in het inruilen van uw motor neem dan eens contact met ons op via 040 206 2033, wij ruilen alle merken en type motoren in.

    Bij zowel inkoop als inruil bieden wij een eerlijke prijs voor uw motor en zorgen voor directe betaling en vanzelfsprekend ook voor de vrijwaring van uw kenteken!

    Mocht de aanschafprijs of het bij te betalen bedrag (net) te hoog zijn voor uw budget? Wij vinden het niet meer dan normaal om het u mogelijk te maken om het totaalbedrag of restbedrag in termijnen te betalen.

    De beste ervaring krijgt u, zoals u zelf wel zal weten door middel van een proefrit. Bel ons vooraf even op en wij zorgen ervoor dat u, op een voor u gewenst tijdstip, de betreffende motor kunt uitproberen.

    Volg ons op Facebook, Instagram en LinkedIn en ben als één van de eerste op de hoogte van onze recentste en belangrijkste informatie. Ook onze website is altijd up-to-date met de laatste voorraad motoren, nieuwsberichten, evenementen en acties: www.joppen.nl.

    Geïnteresseerd? Neem contact met ons op of stuur ons uw gegevens zodat wij met u contact op kunnen nemen. Wij vertellen u alles wat wij weten over de motorfiets zodat u weet wat u koopt.

    Meer foto's kunt u vinden op onze website www.joppen.nl als ook extra informatie omtrent garantie en afleverbeurt en bijbehorende kosten.

    Joppen Motoren
    Strijperdijk 3D
    5595XM Leende
    T. 0402062033
    E. [email protected]
     





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Joppen Motoren
Strijperdijk 3-D
Leende
Plan de route
040-2062033
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: YAMAHA in 1954 - In dit jaar produceert Yamaha haar eerste motorfiets. Dit model noemt men de YA 1. In het eerste jaar worden er 125 van verkocht. Dit resulteert in de oprichting van Yamaha Motor Co., Ltd. Genichi Kawakami werd daarbij aangesteld als Yamaha Motor's eerste directeur. "Wanneer je iets maakt, maak het de beste dat er is." Met deze woorden als motto lanceerde het ontwikkelingsteam met al hun energie het eerste prototype. Deze werd tien maanden later, in augustus 1954, als eerste model gepresenteerd. De Yamaha YA-1 was een motor dat werd aangedreven door een luchtgekoelde tweetakt ééncilinder 125cc motorblok. Eenmaal af-fabriek werd het onderworpen aan een 10.000 km endurance test om de kwaliteit op de proef te stellen. En slaagde met glans.
© 2000 - 2026 Motoroccasion