Nieuwsbrief:
Nieuwsbericht
08-06-2020
Nieuwe Kawasaki Z650 voor €99,- per maand

De nieuwe Kawasaki Z650 is voor 2020 compleet vernieuwd en borduurt voort op zijn immense populariteit als beste allround pakket in zijn segment.

De nieuwe Z650 – ook geschikt voor A2 rijbewijshouders – heeft een ongekend betrouwbaar parallel-twin motorblok dat voor 2020 nog sterker is geworden in het middengebied. Gecombineerd met een uiterst licht Trellis frame zorgt dit voor een geweldige handling en rijervaring. Hiernaast krijgt de Z650 een nieuwe Sugomi design, een prachtig TFT display met Smartphone connectiviteit en LED verlichting. De Z650 is de meest complete motor in zijn klasse!

In samenwerking met NUMotorrijden.nl lanceert Kawasaki een unieke financieringsactie
waardoor je nu de nieuwe Z650 rijdt voor maar €99,- per maand.*
Ga naar https://kawasa.ki/numotorrijden_Z650 voor een persoonlijk voorstel.
 

Bron: Motoroccasion.nl

Een stukje historie: BMW in 1976 - De /7-serie sloeg in 1976 in als een bom. Dat lag eigenlijk aan slechts één model: de R 100 RS, de eerste motorfiets die vanaf de fabriek al van een stroomlijnkuip was voorzien. Deze was bovendien in de windtunnel ontwikkeld en voorzien van allerlei zeer moderne snufjes, zoals een kwartsklokje en zelfs een controlelampje om te waarschuwen voor versleten remblokken. Het was een sportief toermodel, dat in 1978 een meer toeristisch broertje kreeg in de vorm van de R 100 RT.
© 2000 - 2025 Motoroccasion