Nieuwsbrief:
Nieuwsbericht
08-06-2020
Nieuwe Kawasaki Z650 voor €99,- per maand

De nieuwe Kawasaki Z650 is voor 2020 compleet vernieuwd en borduurt voort op zijn immense populariteit als beste allround pakket in zijn segment.

De nieuwe Z650 – ook geschikt voor A2 rijbewijshouders – heeft een ongekend betrouwbaar parallel-twin motorblok dat voor 2020 nog sterker is geworden in het middengebied. Gecombineerd met een uiterst licht Trellis frame zorgt dit voor een geweldige handling en rijervaring. Hiernaast krijgt de Z650 een nieuwe Sugomi design, een prachtig TFT display met Smartphone connectiviteit en LED verlichting. De Z650 is de meest complete motor in zijn klasse!

In samenwerking met NUMotorrijden.nl lanceert Kawasaki een unieke financieringsactie
waardoor je nu de nieuwe Z650 rijdt voor maar €99,- per maand.*
Ga naar https://kawasa.ki/numotorrijden_Z650 voor een persoonlijk voorstel.
 

Bron: Motoroccasion.nl

Een stukje historie: INDIAN MOTORCYCLE in 1947 - Johnny Spiegelhof wint de Daytona 200 aan boord van een Sport Scout. De Eerste Daytona 200 wordt gehouden op nieuw strand/stratencircuit en gewonnen door de Indian renner Floyd Emde op een 648 Scout. Na de oorlog worstelt Indian met de herintreding op de publieke markt. De verkoop van de Chief daalde gedurende een jaar en wordt opnieuw geïntroduceerd in 1951 als een machtig 80-cubic-inch model maar de verkoop blijft dalen en Indian wordt gedwongen om de productie in 1953 te stoppen.
© 2000 - 2026 Motoroccasion