Nieuwsbrief:
Nieuwsbericht
05-05-2020
Bridgestone Simply Ride!

Het zal je gebeuren: net nieuwe banden onder je motor en je rijdt lek. Of je beschadigt ze ongelukkig genoeg onherstelbaar. Dan ben je blij dat je voor Bridgestone hebt gekozen. Want alleen bij Bridgestone krijg je maar liefst 24 maanden lang gratis bandenpech garantie op nieuwe Bridgestone banden. Ook voor de banden van een nieuw te kopen motor, zelfs al zijn die van een ander merk!

Horeon Motoren is Bikers Club Dealer zodat je na aanschaf van band(en) of een nieuwe Kawasaki bij ons je kan aanmelden bij Simply Ride. Kijk voor meer informatie en de voorwaarden op bridgestone-simplyride.eu.

www.horeon.nl

Bron: Horeon Motoren

Een stukje historie: BMW in 1967 - In de jaren zestig vond er heel weinig ontwikkeling plaats. Er werden vier modellen geïntroduceerd (de R 50/2, de R 50 S, de R 60/2 en de R 69 S), die het hele decennium in productie bleven. BMW concentreerde zich in de jaren zestig op de productie van auto's en twijfelde zelfs aan het verdere nut van de productie van motorfietsen. De motorfietsproductie verhuisde in november 1966 naar een fabriek in Berlin-Spandau. In 1967 werd de productie zelfs stilgelegd en alle sportactiviteiten werden gestaakt. Pas met de geheel vernieuwde /5-serie uit 1969 kwam er een kentering, ook in de verkoopcijfers. Dit waren in elk geval veel vlotter gelijnde modellen
© 2000 - 2026 Motoroccasion