Nieuwsbrief:
Nieuwsbericht
23-03-2020
Prijswinnaar krijgt aankoopbedrag van de motor terug



MOTORbeurs Utrecht heeft een aantal prijzen verloot onder iedereen die van 20 t/m 23 februari 2020 op MOTORbeurs Utrecht een gebruikte motorfiets gekocht heeft. 

De hoofdprijs, het winnen van het aankoopbedrag van de motor, is gewonnen door Ricardo Blok uit Berkel en Rodenrijs. Afgelopen week kon hij zijn motor in ontvangst nemen bij AMT Motors in 's-Gravenzande. De actie werd gesponsord door hoofdsponsor NU Motorrijden, hét betaalgemak voor motorrijders. 

Wij feliciteren Ricardo Blok met zijn mooie Yamaha en wensen hem veel mooie kilometers toe.

Bron: Motoroccasion.nl

Wist u dat: In de motortaal "Gangmaakmotorfiets" betekent: Motorfiets voor het gangmaken van wielrenners in baanwedstrijden. Een dergelijke motorfiets wordt ook stayer genoemd. Afhankelijk van de lengte van de baan worden lichtere dan wel zwaardere motorfietsen gebruikt. De zware gangmaakmotorfietsen zijn uiterst imposante motorfietsen met een 2000CC (Anzani) o f 2400CC (BAC ) v-twin motorblok en een enorm stuur. Door de zitpositie van de berijder/ gangmaker, rechtop en wijdbeens, wordt een dusdanig grote slipstream gecreëerd dat de wielrenner erachter snelheden van rond de honderd kilometer per uur kan bereiken. De bestuurder speelt een belangrijke rol in de wedstrijd. Niet alleen moet hij in nauwe samenwerking met de wielrenner een zo hoog mogelijke snelheid trachten te bereiken, maar hij kan ook door een (plotselinge) verandering in zijn zitpositie een langskomende concurrent een windklap toedienen, waardoor deze snelheid verliest. Door het vacuüm dat achter de gangmaker of stayermotorfiets ontstaat zijn wielrenner en gangmaker in staat met elkaar te praten. Baanwedstrijden voor wielrenners bestaan nog steeds, maar worden niet meer achter gangmaakmotorfietsen verreden. Als gangmaakmotorfietsen werden in het verleden ook dernies gebruikt.
© 2000 - 2026 Motoroccasion